У базі 27612 реферата, 363 підручника

 Більше 150 абітурієнтів зі східних областей перереєструвалися для складання...  Русская версия

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

Для абітурієнтів з Донеччини та Луганщини триває он-лайн перереєстрація на додаткову сесію ЗНО-2014. До 15 червня 2014 року вступники з цих областей мають можливість підтвердити свій намір складати незалежне оцінювання на території Дніпропетровської області.

Наразі на своїх особистих сторінках вже понад півтори сотні абітурієнтів виявили бажання складати ЗНО на Дніпропетровщині. Про це повідомили в Департаменті освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації.

Нагадаємо, що додаткова сесія ЗНО для абітурієнтів Донеччини та Луганщини проходитиме з 1 по 15 липня 2014 року. Складати тестування вступники будуть на базі вищих та загальноосвітніх навчальних закладів області.

Детальну інформацію про зміни в порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання можна отримати за телефоном "гарячої лінії" Українського центру оцінювання якості освіти: +380(44)503-37-93.

За матеріалом Урядовий портал.
Новини за темою:
  • Сьогодні Лілія Гриневич разом із послом КНР відкриють лінгафонні кабінети у Київській гімназії східних мов №1
  • Зарплата вчителям у 2017 році збільшиться не на 30, а на 50 відсотків
  • Уряд направить більше 1,5 млрд грн на зміцнення матеріально-технічної бази шкіл
  • Результати дослідження: більшість українських роботодавців не дивляться на диплом
  • «Післязавтра» для абітурієнтів. Як проходитиме зарахування
 06.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Гороскоп на сьогодні

Козерог (22.12 - 20.01) Козерог (22.12 - 20.01)
Козероги склонны балансировать на тонкой грани между пессимизмом и мудростью. Возможны преувеличенные страхи, минуты мнительности, уныния, мизантропии. Не исключено разочарование в человеке, программе или внутреннем идеале. Важно не поддаться... далі
Інші гороскопи

Хмарина