У базі 27618 реферата, 364 підручника

 28 українців навчатимуться в ЄС за програмою Еразмус Мундус наступного...  Русская версия

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

28 громадян України отримали можливість навчатися на магістерських та кандидатських програмах Еразмус Мундус разом з 1383 студентами з ЄС та інших країн. Студенти представляють різні міста України: Дніпропетровськ, Дніпродзержинськ, Київ, Львів, Макіївку, Одесу, Ужгород та Харків.

У травні було завершено конкурс та визначено стипендіатів першого напряму Еразмус Мундус – "Спільні магістерські та кандидатські програми". Загалом 138 магістерських та 42 кандидатські програми були відкриті для подачі заявок.

Окрім тих студентів, що здобуватимуть диплом магістра, ще три дослідниці з України було зараховано на кандидатські програми. Вони навчатимуться разом із іншими 248 здобувачами кандидатського ступеня з ЄС та інших країн. Крім того, 175 кандидатів з України увійшло до резервного списку; для них навчання стане можливим, якщо хтось із переможців не зможе поїхати на навчання за різних обставин.

Студенти Еразмус Мундус навчатимуться в найкращих університетах Іспанії, Італії, Німеччини, Франції та інших країн-членів ЄС. Згідно з правилами програми і магістри, і здобувачі кандидатського ступеня навчатимуться в університетах мінімум двох різних держав-членів ЄС; крім спеціальних дисциплін, які вони обрали, стипендіати вивчатимуть мову і культуру країни перебування.

1 липня 2014р. відбудеться орієнтаційний семінар для студентів, які від’їжджають на навчання за програмою Еразмус Мундус. Слідкуйте за оголошенням на сайті Представництва ЄС в Україні.

За матеріалом Європейський простір.
Новини за темою:
  • 81% молодих українців пишаються країною - опитування
  • 28 вересня українці зможуть побачити "кривавий" Місяць
  • У школі Донецька дітям показали, як вбивати українців
  • 26 українців погодилися назавжди полетіти на Марс
  • Українці знають англійську краще за росіян, але гірше за поляків
 06.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Гороскоп на сьогодні

Рак (22.06 - 22.07) Рак (22.06 - 22.07)
Ракам предстоит вплоть до ночи придерживаться заданного расписания или четких инструкций. Не стоит допускать небрежности, халтуры, даже при взаимодействии с друзьями и близкими, так как сегодня большую роль играет вопрос качества. Хорошо выполненная... далі
Інші гороскопи

Хмарина