У базі 27612 реферата, 363 підручника

 8 червня відбудеться День відкритих дверей в Економіко-правничому коледжі ЗНУ  Русская версия

8 червня відбудеться День відкритих дверей в Економіко-правничому коледжі ЗНУ
Архів новин

Економіко-правничий коледж Запорізького національного університету (ЗНУ) запрошує на День відкритих дверей, який відбудеться 8 червня 2014 року о 9:00 в актовій залі 2 навчального корпусу ЗНУ (Запоріжжя, вул. Жуковського, 66-Б).

Економіко-правничий коледж готує фахівців за спеціальностями: Бухгалтерський облік Фінанси і кредит Фізичне виховання Організація виробництва Правознавство Розробка програмного забезпечення Соціальна робота Туристичне обслуговування Видавнича справа та редагування Соціальна педагогіка

Студенти Економіко-правничого коледжу мають суттєві переваги: навчатися за державним замовленням і отримувати стипендію; отримати державний диплом освітньо-кваліфікаційного рівня "молодший спеціаліст"; здобути освіту під керівництвом висококваліфікованих викладачів; отримати престижну професію, що користується попитом на ринку праці та забезпечує кар’єрний зріст у майбутньому; продовжити навчання на старших курсах Запорізького національного університету; отримати вільний доступ до найбільшого бібліотечного фонду та безкоштовно користуватися інтернет-послугами; вивчати додатково іноземні мови в Центрі інтенсивного вивчення іноземних мов і одержати сертифікат європейського зразка; приєднатися до наукового, громадського, культурного, спортивного життя університету і коледжу.

За матеріалом 'Освітній портал'.
Новини за темою:
  • У Рівному розпочалися професійні змагання студентів-меліораторів
  • Міська влада Рівного надасть стипендії 19 студентам
  • Дніпропетровські студенти будують екологічно чисте село
  • Донецькі студенти відкриють в Євпаторії кемпінг у форматі Євро-2012
  • 22 квітня відбудеться прес-конференція "Професійні стандарти соціальної комунікації"
 06.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Прикол №5090

Випадковий прикол
Інші приколи

Хмарина