У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Оприлюднено відповіді до завдань тестів ЗНО з іноземних мов  Русская версия

Оприлюднено відповіді до завдань тестів ЗНО з іноземних мов
Архів новин

5 червня 2014 року відбулося зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) з української мови і літератури (І сесія). За оперативною інформацією Українського центру оцінювання якості освіти, явка абітурієнтів становила 93% від загальної кількості зареєстрованих.

На офіційному сайті ЗНО, у розділі "Визначення результатів ЗНО", розміщено відповіді до завдань тестів з іноземних мов.

Український центр оцінювання якості освіти звертається до учасників тестування та їхніх батьків: недотримання абітурієнтом правил проходження зовнішнього незалежного оцінювання на пункті тестування може призвести до анулювання результатів зовнішнього незалежного оцінювання.

Нагадуємо, що протягом часу, відведеного для складання тесту, абітурієнтам заборонено мати при собі засоби зв’язку, пристрої зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, друковані та рукописні матеріали, що не передбачені процедурою тестування, а також окремі елементи, які можуть бути складовими відповідних технічних засобів чи пристроїв.

Не намагайтеся порушити процедуру тестування – Ви можете втратити свій шанс на вступ у поточному році до вищого навчального закладу!

За матеріалом 'Освітній портал'.
Новини за темою:
  • 1-10 липня відбудеться філософська школа "Прощення, солідарність, громадянська відповідальність: український контекст"
  • 11 лютого у Києві відбудеться церемонія вручення сертифікатів за написання тестів
  • 11-12 жовтня у Києві відбудеться конференція "Електронний документ: актуальні завдання та практичне впровадження"
  • 14 березня у Києві відбудеться конференція "Зелені стратегії бізнесу: прибутковість, відповідальність, зростання"
  • 14 лютого оприлюднено проект Положення про кваліфікації вищої освіти
 05.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Гороскоп на сьогодні

Козерог (22.12 - 20.01) Козерог (22.12 - 20.01)
Козерогам звезды советуют стать внимательнее к получаемой информации и к своему внутреннему голосу. Не стоит оставлять без внимания сообщения, а также любые знаки, намеки: скорее всего, вам хотят сказать что-то важное. Нежелательны поспешные... далі
Інші гороскопи

Хмарина