У базі 27618 реферата, 364 підручника

 У Торезі за проукраїнську позицію викрали викладача  Русская версия

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

У Торезі Донецької області з Харківського інституту ринкової економіки і менеджменту невідомі люди в масках викрали викладача філософії Олега Галазюка. Це сталося 3 червня 2014р., повідомляють "Новости Донбасса".

Родичі просять про допомогу, не знають до кого звертатися. Олег Галазюк займав проукраїнську позицію.

У грудні під час подій Євромайдану на Галазюка було складено адмінпротокол за написи, зроблені на будівлях і зупинках міста Тореза: "Банду геть! Зека в дупу!".

Нагадаємо, в ніч з 8 на 9 грудня в Торезі представники Всеукраїнської громадської організації "Українське реєстрове козацтво" побили кандидата філософських наук, викладача Харківського інституту ринкової економіки і менеджменту Олега Галазюка.

За матеріалом Новости.dn.ua.
Новини за темою:
  • Півтори сотні київських студентів та викладачів взяли участь у творчому фестивалі
  • В Українсько-польському центрі в КрНУ діятимуть курси польської мови та здійснюватимуть обмін студентами і викладачами
  • 7тис 6 коментарів-пропозицій за 11 днів: завершилася перша сесія обговорення навчальних програм базової школи (СТАТИСТИКА)
  • Ендавмент-фонд Університету банківської справи зібрав майже 410тис гривень для підтримки талановитих студентів та викладачів
  • Студенти та викладачі ДНУ створили понад 80 картин, щоб допомогти постраждалим бійцям АТО
 05.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Онлайн ігра

paintball
Грати у онлайн гру paintball
Інші ігри

Хмарина