У базі 27618 реферата, 364 підручника

 У Торезі за проукраїнську позицію викрали викладача  Русская версия

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

У Торезі Донецької області з Харківського інституту ринкової економіки і менеджменту невідомі люди в масках викрали викладача філософії Олега Галазюка. Це сталося 3 червня 2014р., повідомляють "Новости Донбасса".

Родичі просять про допомогу, не знають до кого звертатися. Олег Галазюк займав проукраїнську позицію.

У грудні під час подій Євромайдану на Галазюка було складено адмінпротокол за написи, зроблені на будівлях і зупинках міста Тореза: "Банду геть! Зека в дупу!".

Нагадаємо, в ніч з 8 на 9 грудня в Торезі представники Всеукраїнської громадської організації "Українське реєстрове козацтво" побили кандидата філософських наук, викладача Харківського інституту ринкової економіки і менеджменту Олега Галазюка.

За матеріалом Новости.dn.ua.
Новини за темою:
  • Студенти та викладачі ДНУ створили понад 80 картин, щоб допомогти постраждалим бійцям АТО
  • 7тис 6 коментарів-пропозицій за 11 днів: завершилася перша сесія обговорення навчальних програм базової школи (СТАТИСТИКА)
  • Ендавмент-фонд Університету банківської справи зібрав майже 410тис гривень для підтримки талановитих студентів та викладачів
  • Діти-парламентарі презентували міській владі пропозиції щодо розбудови Києва
  • Вчителька гімназії Кропивницького потрапила у топ-50 викладачів світу
 05.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Гороскоп на сьогодні

Лев (23.07 - 23.08) Лев (23.07 - 23.08)
Утром события развернутся для Львов предсказуемо. Это наилучший период суток, если вы стремитесь к честному диалогу, прозрачности в делах, справедливости в отношениях, цените душевное равновесие. К вечеру возрастет активность и сила желаний... далі
Інші гороскопи

Хмарина