У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Працівники ВНЗ проходять курси для роботи в Єдиній державній електронній...  Русская версия

Працівники ВНЗ проходять курси для роботи в Єдиній державній електронній базі з питань освіти
Архів новин

У Львівській політехніці (НУ ЛП) завершився навчальний курс для адміністраторів ВНЗ, які працюють в Єдиній державній електронній базі з питань освіти (ЄДЕБО).

З метою підвищення рівня кваліфікації працівників навчальних закладів, які працюють в Єдиній державній електронній базі з питань освіти, Державне підприємство "Інфоресурс" розробило і проводить відповідний навчальний курс.

Днями у Національному університеті "Львівська політехніка" завершилося навчання адміністраторів ЄДЕБО двадцяти вищих навчальних закладів, розташованих у Західному регіоні, заявки від яких надійшли найпершими.

Слухачі курсів ознайомилися з матеріалами курсу, а після теоретичної частини кожен з них виконав практичне завдання на персональному комп’ютері. Вони також отримали грунтовні відповіді на запитання щодо роботи в ЄДЕБО.

За результатами навчального курсу головний спеціаліст державного підприємства "Інфоресурс" Віктор Анохін вручив слухачам сертифікати про підвищення кваліфікації по роботі в ЄДЕБО.

За матеріалом 'Освітній портал'.
Новини за темою:
  • Лілія Гриневич: Кожен учитель має пройти курс з психосоціальної допомоги
  • Почалася робота з адаптації програм ЗНО для учнів з порушеннями зору
  • Перший етап роботи Національного репозитарію академічних текстів розпочнеться до кінця року і сприятиме виявленню академічного плагіату
  • Профтехосвіта має стати привабливішою для учнів та забезпечувати їх роботою з гідною зарплатнею
  • Випускників яких ВНЗ цінують роботодавці
 05.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Google Планета Земля

Google Планета Земля

Хмарина