У базі 27612 реферата, 363 підручника

 Працівники ВНЗ проходять курси для роботи в Єдиній державній електронній...  Русская версия

Працівники ВНЗ проходять курси для роботи в Єдиній державній електронній базі з питань освіти
Архів новин

У Львівській політехніці (НУ ЛП) завершився навчальний курс для адміністраторів ВНЗ, які працюють в Єдиній державній електронній базі з питань освіти (ЄДЕБО).

З метою підвищення рівня кваліфікації працівників навчальних закладів, які працюють в Єдиній державній електронній базі з питань освіти, Державне підприємство "Інфоресурс" розробило і проводить відповідний навчальний курс.

Днями у Національному університеті "Львівська політехніка" завершилося навчання адміністраторів ЄДЕБО двадцяти вищих навчальних закладів, розташованих у Західному регіоні, заявки від яких надійшли найпершими.

Слухачі курсів ознайомилися з матеріалами курсу, а після теоретичної частини кожен з них виконав практичне завдання на персональному комп’ютері. Вони також отримали грунтовні відповіді на запитання щодо роботи в ЄДЕБО.

За результатами навчального курсу головний спеціаліст державного підприємства "Інфоресурс" Віктор Анохін вручив слухачам сертифікати про підвищення кваліфікації по роботі в ЄДЕБО.

За матеріалом 'Освітній портал'.
Новини за темою:
  • «Модернізація професійно-технічної освіти – один із пріоритетів нашої роботи цього року», – Лілія Гриневич
  • EdEra та «Освіторія» запустили онлайн-курс з української мови
  • За підсумками курсу «Інформаційні технології в бізнесі» військовослужбовці отримали спільні дипломи норвезького університету NORD та Вінницького НТУ
  • МОН починає дебюрократизувати роботу шкіл
  • Уряд вирішив зекономити на студентах та кваліфікованих працівниках, - Констанкевич
 05.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Дивитись онлайн ТБ

Дивитись онлайн ТБ

Хмарина