У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Працівники ВНЗ проходять курси для роботи в Єдиній державній електронній...  Русская версия

Працівники ВНЗ проходять курси для роботи в Єдиній державній електронній базі з питань освіти
Архів новин

У Львівській політехніці (НУ ЛП) завершився навчальний курс для адміністраторів ВНЗ, які працюють в Єдиній державній електронній базі з питань освіти (ЄДЕБО).

З метою підвищення рівня кваліфікації працівників навчальних закладів, які працюють в Єдиній державній електронній базі з питань освіти, Державне підприємство "Інфоресурс" розробило і проводить відповідний навчальний курс.

Днями у Національному університеті "Львівська політехніка" завершилося навчання адміністраторів ЄДЕБО двадцяти вищих навчальних закладів, розташованих у Західному регіоні, заявки від яких надійшли найпершими.

Слухачі курсів ознайомилися з матеріалами курсу, а після теоретичної частини кожен з них виконав практичне завдання на персональному комп’ютері. Вони також отримали грунтовні відповіді на запитання щодо роботи в ЄДЕБО.

За результатами навчального курсу головний спеціаліст державного підприємства "Інфоресурс" Віктор Анохін вручив слухачам сертифікати про підвищення кваліфікації по роботі в ЄДЕБО.

За матеріалом 'Освітній портал'.
Новини за темою:
  • У ЗНУ на конкурсі молодіжних проектів представили штучне дерево-генератор та дизайнерські лавки для міста
  • Львівські фотографи перемогли у престижному міжнародному конкурсі
  • Гриневич: усі педпрацівники до вересня отримають збільшену на 2 тарифні розряди зарплату
  • В Українсько-польському центрі в КрНУ діятимуть курси польської мови та здійснюватимуть обмін студентами і викладачами
  • 12 квітня - брифінг Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич щодо старту конкурсу з обрання членів Наукового комітету Національної ради України з питань розвитку науки і технологій
 05.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Прикол №7596

Випадковий прикол
Інші приколи

Хмарина