У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Реорганізовано Державне агентство з питань науки, інновацій та інформатизації  Русская версия

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

Уряд України реорганізував Державне агентство з питань науки, інновацій та інформатизації, створивши центральний орган виконавчої влади з реалізації політики у сфері електронного урядування – Державну службу з питань електронного урядування – діяльність якого спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Віце-прем’єр-міністра України – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

Відповідна постанова Кабінету Міністрів України прийнята 4 травня 2014 року, повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки України (МОН).

Згідно з постановою, Міносвіти України є правонаступником прав та обов’язків Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації з питань реалізації державної політики у сфері наукової, науково-технічної та інноваційної діяльності.

Таким чином, Міністерству освіти і науки будуть повернуті повноваження в управлінні наукою. Це дозволить розвивати інфраструктуру наукових досліджень, зокрема шляхом інтеграції вищої освіти та науки.

За матеріалом Міністерство освіти і науки України.
Новини за темою:
  • Зінченко очолив Національне космічне агентство України
  • Наука – вперед! Україна та Німеччина розширюють наукову співпрацю
  • У Києво-Могилянській академії зібрали найсмішніші запитання абітурієнтів
  • Невикористані місця державного замовлення повернуто замовникам, - МОН
  • Юрій Павленко: Міністерство має стати центром формування цілісної державної молодіжної політики
 05.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Онлайн ігра

Ninja
Грати у онлайн гру Ninja
Інші ігри

Хмарина