У базі 27612 реферата, 363 підручника

 Реорганізовано Державне агентство з питань науки, інновацій та інформатизації  Русская версия

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

Уряд України реорганізував Державне агентство з питань науки, інновацій та інформатизації, створивши центральний орган виконавчої влади з реалізації політики у сфері електронного урядування – Державну службу з питань електронного урядування – діяльність якого спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Віце-прем’єр-міністра України – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

Відповідна постанова Кабінету Міністрів України прийнята 4 травня 2014 року, повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки України (МОН).

Згідно з постановою, Міносвіти України є правонаступником прав та обов’язків Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації з питань реалізації державної політики у сфері наукової, науково-технічної та інноваційної діяльності.

Таким чином, Міністерству освіти і науки будуть повернуті повноваження в управлінні наукою. Це дозволить розвивати інфраструктуру наукових досліджень, зокрема шляхом інтеграції вищої освіти та науки.

За матеріалом Міністерство освіти і науки України.
Новини за темою:
  • У Львові презентували книгу науковця з Острозької академії
  • Наука підтверджує: на Хрещення вода стає цілющою
  • Відбулося ХІ Засідання українсько-польської комісії експертів з питань удосконалення шкільних підручників
  • 20 січня у Харкові відбудеться презентація наукового видання "Університетська автономія: її друзі та вороги"
  • Столична влада взяла під контроль питання харчування школярів
 05.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Прикол №1727

Випадковий прикол
Інші приколи

Хмарина