У базі 27618 реферата, 364 підручника

 ВНЗ Донецької та Луганської областей Міносвіти України рекомендує призупинити...  Русская версия

ВНЗ Донецької та Луганської областей Міносвіти України рекомендує призупинити навчання
Архів новин

Беручи до уваги надзвичайні події, які відбуваються в окремих районах Донецької та Луганської областей, та зважаючи на проведення антитерористичної операції (АТО), з метою забезпечення студентів вищих навчальних закладів, Міністерство освіти і науки України рекомендує керівникам вищих навчальних закладів у містах Донецької та Луганської областей достроково завершити навчальний процес для студентів усіх форм навчання (лист МОН від 04.06.2014 №1/9-292).

У зв’язку з цим, Міносвіти України пропонує перенести літню екзаменаційну сесію 2013/2014 навчального року у зазначених ВНЗ для студентів І-ІІІ курсів на вересень 2014 року за рахунок ущільнення графіку навчального процесу у першому семестрі 2014/2015 навчального року.

Для студентів-випускників 2014 року освітньо-кваліфікаційних рівнів молодшого спеціаліста, бакалавра, спеціаліста та магістра рекомендовано організувати проведення державної атестації (складення державних екзаменів та захистів дипломних, магістерських робіт), використовуючи дистанційну форму проведення державної атестації в режимі он-лайн конференції за допомогою мережі Інтернет.

Водночас, з метою забезпечення видачі документів про освіту державного зразка випускникам 2014 року, МОН просить керівників вищих навчальних закладів невідкладно оформити остаточне замовлення на виготовлення документів про освіту та укласти відповідну угоду з Державним підприємством "Інфоресурс" для їх оперативного виготовлення.

Нагадуємо, раніше Міносвіти України рекомендувало перенести проведення державної підсумкової атестації (ДПА) для учнів 9-х класів шкіл Донецької та Луганської областей до безпечних районів міста чи області. У разі відсутності умов для проведення ДПА у звичному форматі, провести її у формі виставлення відповідного атестаційного балу за результатами річного оцінювання.

За матеріалом Урядовий портал.
Новини за темою:
  • Небезхмарно. Новини освіти України за 13-18 лютого 2017 р.
  • Посол ЄС в Україні: «Ми збільшимо можливості академічних обмінів для українських студентів»
  • У школах нацменшин збільшаться години викладання української
  • Українські студенти привезли з Універсіади-2017 два «золота», три «срібла» та чотири «бронзи»
  • Міністерства освіти та науки України та Грузії готуються до підписання угоди про співробітництво
 05.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Гороскоп на сьогодні

Стрілець (23.11 - 21.12) Стрілець (23.11 - 21.12)
Стрельцов может вплоть до ночи сопровождать растерянность или шлейф сомнений. Обстановка домашней или иной неопределенности может нервировать, но подарит вам необходимое время, если вы нуждаетесь в отдыхе или в дополнительном обдумывании тактики... далі
Інші гороскопи

Хмарина