У базі 27612 реферата, 363 підручника

 Український студент Роман Агаєв виборов "срібло" та "бронзу"...  Русская версия

Український студент Роман Агаєв виборов
Архів новин

Із 20 по 24 травня 2014 року в столиці Азербайджану (Баку) тривав XXIV Чемпіонат Європи з армспорту. За перемогу в номінаціях "юніори", "ветерани" та "дорослі" змагалися представники 22 збірних – більше 500 найсильніших європейських спортсменів.

Серед учасників і переможців чемпіонату був і студент 4 курсу юридичного факультету Запорізького національного університету (ЗНУ) Роман Агаєв. У змаганнях на праву руку Роман виборов "срібло", а на ліву руку – "бронзу" в категорії 55 кг серед дорослих. Це перший виступ Романа в номінації серед дорослих на чемпіонаті такого рівня, тож він дуже задоволений своїми результатами.

2 червня ректор ЗНУ професор Микола Фролов в урочистій обстановці привітав Романа Агаєва зі спортивними досягненнями та побажав запорізькому студенту нових успіхів і перемог.

За матеріалом 'Освітній портал'.
Новини за темою:
  • Українським вченим запропоновано стипендії для навчання в Європейському університеті Флоренції
  • У Києві відбудеться Всеукраїнський астрономічний педагогічний фестиваль
  • "Центр захисту прав студентів" видав посібник для студентства
  • Студентам чернівецького університету продовжили канікули для економії енергоносіїв
  • Одеська національна юридична академія провела реконструкцію студентського кафе
 04.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Анекдот

Новость:
Опрос, проведенный в школах, показал, что 67 процентов учителей уверены в отсутствии сексуального насилия в школе. Остальные 33 процента краснеют и хихикают.

Інші анекдоти

Хмарина