У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Студентка Львівського університету ДСНС Марта Приріз взяла участь у польській...  Русская версия

Студентка Львівського університету ДСНС Марта Приріз взяла участь у польській навчальній програмі
Архів новин

"Study tours to Poland" – це десятиденна навчальна програма для молоді з країн Східної Європи. Цьогоріч у ній взяла участь студентка 4 курсу Інституту психології та соціального захисту Львівського державного університету безпеки життєдіяльності (ЛДУ БЖД) Марта Приріз, яка пройшла відбір учасників на конкурсній основі.

Особливість програми заклечається у тому, що організатори враховують не лише мотиваційні листи потенційних учасників, але й їх навчальну успішність (протягом останніх двох семестрів), громадську активність та ініціативність.

Учасників розподіляли по різних містах Польщі для того, щоб ознайомити з соціальним, культурним, університетським, науковим, медійним життям Польщі, а також – зі змінами, які відбулися в цій країні, починаючи з 1989 року.

У рамках програми студентка Марта Приріз поїхала в місто Люблін у складі сформованої групи з 13 осіб – жителів Білорусії, України та Росії.

Протягом "Study tours to Poland" проведено навчальні тренінги (інтеграція в команду, створення проектів), лекції про демократію, самоврядування Польщі. Але найбільший акцент був зроблений на навчальні візити. Зокрема, учасники відвідали Люблінський католицький університет, Вищу школу бізнесу та адміністрації, зустрілися з президентом Любліна, редактором газети "Люблінський кур’єр", побували на телебаченні та радіо, відвідали близько десяти музеїв. Вагомим став екскурс на територію колишнього концентраційного табору Майданек. Відбулася також поїздка учасників навчальної програми у місто Кажимеж Дольни та польську столицю – Варшаву, де вони побували в польському парламенті та палаці президента.

Слід зауважити, що ця програма стала також корисним досвідом саме в галузі психології. Десять годин було відведено для ознайомлення з роботою фонду "Проектор", який працює з дітьми з сільських шкіл. Також обов’язковою вимогою для учасників стало проведення двогодинного заняття з дітьми, яке неодмінно мусило включати інтерактив та ігри. В завершальний день програми учасники відвідали організацію "Місерікордія" (навчання та розвиток людей з психічними вадами), ознайомилися з особливістю роботи арт-терапевтів та психологів.

Оскільки робочою мовою була російська, то перекладач – Евеліна Грабось – впродовж десяти днів допомагала всім учасникам адаптуватися до нового середовища, а приймаючий фонд "КРеАдукація", на чолі з Сильвією Ціолек забезпечив якісне проведення часу, яке стало не тільки цікавим, але й навчально-пізнавальним.

За словами студентки ЛДУ БЖД Марти Приріз, така навчальна програми позитивно впливає на мотивування молодої людини, тому що є направленою на всебічний розвиток особистості, яка перебуває у новому середовищі.

За матеріалом 'Освітній портал'.
Новини за темою:
  • Визначено прохідний бал для навчання в Івано-Франківському медичному університеті
  • Визначено прохідні бали для вступу в Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу
  • Вартість навчання у Луганському медуніверситеті збільшилася в середньому на 30%
  • Визначено прохідний бал для вступу в Прикарпатський національний університет
  • Медичний інститут Сумського державного університету відвідав голова облдержадміністрації
 04.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Анекдот

Как обедает в ресторане мужчина:
1. Приходит. Садится за столик.
2. Заказывает выпивку.
3. Читает меню.
4. Заказывает блюдо.
5. Ест.
6. Уходит.
Как обедает в ресторане женщина:
1. Приходит. Садится за столик.
2. Пересаживается за другой столик, подальше от сквозняка.
3. Читает меню.
4. Спрашивает официанта, что сегодня есть особенного в меню.
... далі
Інші анекдоти

Хмарина