У базі 27612 реферата, 363 підручника

 17 червня відбудеться "круглий стіл" "Впровадження гендерних...  Русская версия

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

17 червня 2014р. Міністерство освіти та науки України в партнерстві з Всеукраїнською мережею центрів гендерної освіти у ВНЗ та Представництвом Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні проведуть "круглий стіл" на тему: "Впровадження гендерних підходів у систему вищої освіти України".

На заході буде презентовано майже трирічний досвід спільної системної діяльності членів Всеукраїнської мережі у напрямі впровадження гендерного підходу в систему вищої освіти, а також гендерні ініціативи різних вищих навчальних закладів України, адже робота Мережі сприяє поширенню толерантності, зменшує соціальне напруження, надає можливість навчити майбутніх спеціалістів з різних сфер в своїй професійній діяльності брати до уваги ґендерний чинник та приймати рішення з його врахуванням, що дозволяє більш ефективно використовувати матеріальні й людські ресурси, покращити послуги та якість життя, а отже сприяє сталому розвитку країни.

Для участі у заході надішліть, будь ласка, заявку на електронну адресу: gender.museum@gmail.com до 12 червня 2014р. з поміткою в темі: "Участь у круглому столі".

За матеріалом Міністерство освіти і науки України.
Новини за темою:
  • 22 квітня відбудеться прес-конференція "Професійні стандарти соціальної комунікації"
  • У Запоріжжі 15 квітня відбудеться круглий стіл щодо наступності професійної освіти
  • 71 випускник Дніпропетровської області отримав найвищий результат з ЗНО
  • У Запорізькому національному університеті відкрили жіночу Академію шляхетності
  • Чергова рейдерська атака на землі НАНУ відбудеться у суді?
 03.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Онлайн ігра

Desert Batlle
Грати у онлайн гру Desert Batlle
Інші ігри

Хмарина