У базі 27618 реферата, 364 підручника

 17 червня відбудеться "круглий стіл" "Впровадження гендерних...  Русская версия

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

17 червня 2014р. Міністерство освіти та науки України в партнерстві з Всеукраїнською мережею центрів гендерної освіти у ВНЗ та Представництвом Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні проведуть "круглий стіл" на тему: "Впровадження гендерних підходів у систему вищої освіти України".

На заході буде презентовано майже трирічний досвід спільної системної діяльності членів Всеукраїнської мережі у напрямі впровадження гендерного підходу в систему вищої освіти, а також гендерні ініціативи різних вищих навчальних закладів України, адже робота Мережі сприяє поширенню толерантності, зменшує соціальне напруження, надає можливість навчити майбутніх спеціалістів з різних сфер в своїй професійній діяльності брати до уваги ґендерний чинник та приймати рішення з його врахуванням, що дозволяє більш ефективно використовувати матеріальні й людські ресурси, покращити послуги та якість життя, а отже сприяє сталому розвитку країни.

Для участі у заході надішліть, будь ласка, заявку на електронну адресу: gender.museum@gmail.com до 12 червня 2014р. з поміткою в темі: "Участь у круглому столі".

За матеріалом Міністерство освіти і науки України.
Новини за темою:
  • Студент "замінував" школу в Донецькій області
  • Випускники загальноосвітніх навчальних закладів можуть зареєструватися в обласній службі зайнятості
  • Михайло Бауер: У Чернівецькій області відкриються нові школи і садочки
  • 28-29 жовтня у Черкасах відбудеться тренінг для молодіжних лідерів
  • У Черкаській області вчителька отримала у подарунок ключі від квартири
 03.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Прикол №5259

Випадковий прикол
Інші приколи

Хмарина