У базі 27618 реферата, 364 підручника

 МОН звертає увагу на неприпустимість звуження прав громадян на здобуття...  Русская версия

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

До Міністерства освіти і науки України (МОН) надходять звернення батьків стосовно відмови місцевих органів виконавчої влади, окремих керівників загальноосвітніх навчальних закладів у формуванні класів з навчанням українською мовою, мовами національних меншин та вивченні цих мов.

У зв’язку з цим, МОН надіслало листа до Міністерства освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь (департаментів) освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій (лист від 03.06.2014 №1/9-282), у якому звертає увагу на неприпустимість звуження конституційних прав громадян на здобуття освіти українською мовою, мовами національних меншин чи на вивчення цих мов у загальноосвітніх навчальних закладах та необхідність посилення відповідної роботи з керівниками загальноосвітніх навчальних закладів та місцевими органами управління освітою.

Зокрема, у листі визначені положення міжнародних норм та правил, а також нормативно-правових актів українського законодавства, якими забезпечено захист освітніх потреб представників національних спільнот.

Окрім того, у листі зазначено, що підставою для розгляду питання про формування класів з тією чи іншою мовою навчання (державною чи мовою національної меншини) незалежно від типу місцевості є наявність не менш ніж п’яти заяв батьків або законних представників дитини.

За матеріалом МОН України.
Новини за темою:
  • “Неправильно побудована система освіти зіграла свою роль у початку драматичних подій на Сході та в Криму”, - Лілія Гриневич
  • “Давайте увійдемо в новий рік без боргів перед громадою”, - Лілія Гриневич в Рівному на нараді за участі керівників обласних управлінь освіти і науки
  • Ярослав Блюм: Ми працюємо над одержанням високорентабельних культур
  • Януш Течке став почесним професором Університету банківської справи НБУ
  • Янукович узяв під особистий контроль справу про смерть студента в міліції
 03.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Анекдот

- Папа, - спросила маленькая Сарочка, - а может ли Господь разрешить
мне послать валентинку человеку, который принадлежит другой религии?
- Думаю, да, - ответил папочка, средних лет еврей по имени Лейзер. - А
кому бы ты хотела послать валентинку?
- Усаме бин Ладену.
- Бин Ладену?!?!?! - спросил шокированный Лейзер. - Но почему?
- Ну, - сказала Сарочка, - представь: Бин... далі
Інші анекдоти

Хмарина