У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Скасовано норму щодо обов’язкового розділу про охорону праці в дипломних...  Русская версия

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

30 травня 2014 року Урядом прийнято рішення про скасування наказу Міністерства освіти і науки України (МОН), Міністерства з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи, Державного комітету України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду від 21 жовтня 2010р. №969/922/216 "Про організацію та вдосконалення навчання з питань охорони праці, безпеки життєдіяльності та цивільного захисту у вищих навчальних закладах України", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 9 листопада 2010р. за №1057/18352.

Скасування зазначеного наказу надасть можливість вищим навчальним закладам самостійно встановлювати структуру і обсяги підготовки з дисциплін охорони праці, безпеки життєдіяльності та цивільного захисту в залежності від характеру майбутньої професійної діяльності фахівця; визначати необхідність включення розділів з "Охорони праці", "Охорони праці та безпеки в надзвичайних ситуаціях" в дипломних проектах (роботах) та вводити до індивідуальних комплексних контрольно-кваліфікаційних завдань питання з охорони праці.

У свою чергу Міністерство освіти і науки ініціює внесення змін до галузевих стандартів вищої освіти.

За матеріалом Урядовий портал.
Новини за темою:
  • “Ми повинні розвивати освіту дорослих, початок цьому покладе прийняття Закону “Про освіту”, - представник МОН на форумі щодо освіти для дорослих
  • Яромир Самагальський: У Львові бракує 44 млн грн на "нормальну" зарплату освітянам
  • Янукович: Заборона російської мови в школах буде скасована
  • Як подати апеляцію щодо результатів зовнішнього незалежного оцінювання
  • Ющенко дозволив ВНЗ створювати госпрозрахункові підрозділи
 03.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Слухати онлайн радіо

Слухати онлайн радіо

Хмарина