У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Скасовано норму щодо обов’язкового розділу про охорону праці в дипломних...  Русская версия

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

30 травня 2014 року Урядом прийнято рішення про скасування наказу Міністерства освіти і науки України (МОН), Міністерства з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи, Державного комітету України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду від 21 жовтня 2010р. №969/922/216 "Про організацію та вдосконалення навчання з питань охорони праці, безпеки життєдіяльності та цивільного захисту у вищих навчальних закладах України", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 9 листопада 2010р. за №1057/18352.

Скасування зазначеного наказу надасть можливість вищим навчальним закладам самостійно встановлювати структуру і обсяги підготовки з дисциплін охорони праці, безпеки життєдіяльності та цивільного захисту в залежності від характеру майбутньої професійної діяльності фахівця; визначати необхідність включення розділів з "Охорони праці", "Охорони праці та безпеки в надзвичайних ситуаціях" в дипломних проектах (роботах) та вводити до індивідуальних комплексних контрольно-кваліфікаційних завдань питання з охорони праці.

У свою чергу Міністерство освіти і науки ініціює внесення змін до галузевих стандартів вищої освіти.

За матеріалом Урядовий портал.
Новини за темою:
  • МОН розробило проект щодо зміни положення про акредитацію ВНЗ
  • Севастопольські старшокласники отримають щоденники на честь 65-річчя Перемоги
  • МОН пропонує для громадського обговорення проект постанови Кабміну щодо підготовки науково-педагогічних кадрів
  • Комітет з питань науки і освіти ВР висловив занепокоєння щодо фінансово-економічного забезпечення розвитку освіти і науки у 2010 році
  • Школярі Кіровоградщини носять підручників на 0,5-1,5 кг більше норми
 03.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Прикол №455

Випадковий прикол
Інші приколи

Хмарина