У базі 27618 реферата, 364 підручника

 У Михайлівському Золотоверхому монастирі відбудеться фестиваль для дітей-сиріт...  Русская версия

У Михайлівському Золотоверхому монастирі відбудеться фестиваль для дітей-сиріт та дітей-інвалідів за мир
Архів новин

1 червня 2014 року о 12:30 з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета у актовій залі Київської православної богословської академії на території Михайлівського Золотоверхого монастиря відбудеться Всеукраїнський фестиваль "Фестиваль націй".

У фестивалі візьмуть участь діти-сироти та діти зі спеціальних інтернатів з вадами зору та слуху. Дитячі колективи представлятимуть різні етнографічні групи України.

О 14:50 на Михайлівській площі діти-учасники фестивалю запустять у небо 300 повітряних кульок, як заклик до миру в Україні.

Мета фестивалю – показати, що Україна у різноманітті етнографічних груп є єдиною країною. Свято відбуватиметься за підтримки Синодального управління у справах молоді Української православної церкви Київського патріархату та благодійного фонду "Квітка надії".

За матеріалом 'Освітній портал'.
Новини за темою:
  • Фестиваль інновацій КНУ ім. Шевченка: призові місця отримали прилад з вирощування зелені та проект нових біоцидних препаратів для знезараження
  • Фестиваль інновацій КНУ ім. Шевченка: призові місця отримали прилад з вирощування зелені та проект нових біоцидних препаратів для знезараження
  • У Києві відбудеться студентський форум, присвячений боротьбі проти корупції
  • Фестиваль педагогічних ідей у Майкрософт
  • 20–22 жовтня у Києві відбудеться VII Міжнародний форум "Інноватика в сучасній освіті"
 30.05.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Онлайн ігра

Громоотводец
Грати у онлайн гру Громоотводец
Інші ігри

Хмарина