У базі 27612 реферата, 363 підручника

 Олександр Галацан: Тільки 40% харківських школярів здорові  Русская версия

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

Профілактичні медогляди школярів у Харківській області показали, що тільки 40,5% оглянутих дітей здорові. Про це 30 травня 2014р. на селекторній нараді в Харківській облдержадміністрації (ХОДА) повідомив директор Департаменту охорони здоров’я ХОДА Олександр Галацан. За його словами, в районах області виявилося 45,2% здорових дітей, у Харкові – 35,7%. було оглянуто 206,5 тис. дітей, що становить 98% від загальної кількості школярів у регіоні.

Як зазначив Галацан, викликає занепокоєння той факт, що протягом останніх трьох років не зменшується кількість дітей, у яких та чи інша патологія виявлена вперше. Цей показник складає в середньому по області 29%. При цьому відзначається низька достовірність оглядів у Чугуєві та Ізюмі, а також у Дергачівському та Чугуївському районах, де патології вперше виявили тільки у 10% дітей, а захворюваність в цих районах досить висока.

Галацан повідомив, що 75% в структурі вперше виявлених патологій становлять хвороби органів зору, кістково-м’язової та неврологічної систем, а також стоматологічні захворювання і хвороби кровообігу. При цьому хвороби зору в ряді районів в 2-3 рази нижче, ніж в середньому по області. Середній рівень вперше виявлених хвороб органів травлення в районах області становить 24,5%.

За матеріалом Status quo.
Новини за темою:
  • Львівські школярі готуються до ЄВРО 2012
  • У Сімферополі оголосили конкурс есе для школярів "Якби я був Президентом"
  • У Тернополі заохочують школярів писати віршики та казочки про воду
  • У Черкасах для школярів старше 14 років організовано громадські роботи
  • На час подовжених канікул у Донецькій області розроблено альтернативне навчання школярів
 30.05.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Гороскоп на сьогодні

Дева (24.08 - 23.09) Дева (24.08 - 23.09)
Девам этот день поможет укрепиться в позитивном мышлении, оптимистичнее взглянуть на текущие события и ближайшие перспективы. Вероятно общее улучшение самочувствия. На первое место могут выйти темы, связанные с предстоящими праздниками и каникулами... далі
Інші гороскопи

Хмарина