У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Астрономи виявили недалеко від Землі загадкову галактику  Русская версия

Астрономи виявили недалеко від Землі загадкову галактику
Архів новин

Астрономи з Австралії знайшли незвичайну радіогалактику. Про це повідомляє ресурс Sciencewa.net.au. Галактика розташована на порівняно близькій відстані від Землі – близько 250 мільйонів світлових років.

Червоне зміщення галактики NGC1434 становить 0,0178. Її розміри порівняно великі. Як вважають вчені, NGC1434 не стикалася з іншими галактиками, через це вона зберегла особливості, властиві їй з самого початку. NGC1434 знаходиться поруч з Чумацьким шляхом. Вона є спіральною галактикою. Дослідники вважають, що NGC1434 могла сформуватися протягом приблизно мільярд років після Великого вибуху – це одна з найстаріших галактик.

Астрономи розповіли, що в виявленій радіогалактиці все ще активні процеси зореутворення. Більш того, надмасивна чорна діра в центрі ніяк себе не виявляє, хоча джети виходять з середини галактики.

NGC1434 астрономи знайшли наприкінці 2013 року випадково, коли досліджували цифрове зображення, отримане з телескопа Murchison Widefield Array.

Джет є релятивістським струменем плазми, яка виходить з центру активних галактик перпендикулярно галактичному диску. Нова галактика залишає більше питань, ніж дає відповідей. Астрономи повинні будуть з’ясувати, з якої причини неактивна чорна діра. Майбутні спостереження за NGC1434 допоможуть у цьому.

За матеріалом Lenta.ru.
Новини за темою:
  • Відкрито найбільш віддалену від Землі галактику
  • NASA: 17 червня на Землю впаде американо-японський метеосупутник
  • Вчені виявили нові властивості елементарних часток нейтрино
  • Еверест через землетрус у Непалі втрачає висоту
  • Вчені виявили галактику, яка в 300 трлн разів яскравіша за Сонце
 30.05.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Гороскоп на сьогодні

Овен (21.03 - 20.04) Овен (21.03 - 20.04)
У Овнов сегодня хороший потенциал и надежная защита, уравновешенность не позволит отступить от магистральной линии. Это удачный момент для отстаивания своих позиций и прав, демонстрации мастерства. Личные усилия максимально эффективны в первой... далі
Інші гороскопи

Хмарина