У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Фізики продемонстрували надійну квантову телепортацію  Русская версия

Архів новин освіти в світі
Архів новин

Вчені з Нідерландів та Великої Британії продемонстрировалии квантову телепортацію між двома кубітами, розділеними відстанню в три метри. Коротке повідомлення про дослідження доступне на сайті Делфтського технічного університету (Нідерланди), а стаття вчених опублікована в журналі Science.

Вченим вдалося передати на відстань квантову інформацію – в цьому випадку квантовий стан електрона, що характеризується певним спіновим станом частинки. В експерименті вчені використовували алмаз, який охолодили до наднизьких температур. Високоупорядкована організація кристала дозволила вченим вивчити спінові стани одиничних електронів і домогтися високої надійності передачі інформації (стану частинки).

Квантова телепортація є передачою квантового стану частинки (системи частинок) на відстань. Для цього використовується рознесена на відстань пара зчеплених (заплутаних) часток: згідно квантової механіки, навіть при віддалені таких частинок один від одного вони зберігають інформацію про стан свого партнера. Такі заплутані частинки порушують принцип локальності, згідно з яким на стан об’єкта може впливати тільки його близьке оточення. Це протиріччя пов’язано з парадоксом Ейнштейна-Подільського-Розена і становить одну з основних концептуальних труднощів квантової механіки.

Надалі вчені планують здійснити квантову телепортацію на відстань близько 1300 метрів. Квантова телепортація є важливим етапом у створенні квантових комп’ютерів і мереж, в яких замість класичних одиниць інформації – біт, використовуються їх квантові аналоги – кубіти. Обчислювальні апарати, що функціонують на основі законів квантової механіки, передбачають суттєве підвищення швидкодії та безпеки виконання операцій.

За матеріалом Lenta.ru.
Новини за темою:
  • Фізики пояснили рух завитків
  • Фізикам удалося зробити невидимим тривимірний об’єкт
  • НАСА продемонструвало кольоровий глобус Меркурія
  • Астрофізики виявили довкола Землі пояс антиматерії
  • Росіяни не знайшли місця для фізики й хімії в старшій школі
 30.05.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Анекдот

-Поручик, Hаташа умерла от рака!
-Да, это была ее любимая поза!
Інші анекдоти

Хмарина