У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Донецька міськрада надала пільги по проїзду в транспорті студентам і школярам  Русская версия

Донецька міськрада надала пільги по проїзду в транспорті студентам і школярам
Архів новин

Донецька міськрада надала пільги по проїзду в міському пасажирському транспорті студентам і школярам на 2014-2015 навчальний рік. Це рішення було ухвалене на черговій сесії міськради, яка проходила 30 травня 2014р.

Міськрада вирішила надати пільги з оплати проїзду в міському пасажирському транспорті загального користування комунального комерційного підприємства Донецької міської ради "Донелектроавтотранс", що працює у звичайному режимі, учням загальноосвітніх навчальних закладів Донецька з 1 вересня 2014р. по 20 липня 2015р. при пред’явленні учнівського квитка: 1-4 класів – безкоштовно; 5-11 класів – за місячними проїзними квитками зі знижкою 80% вартості загальногромадянського місячного проїзного квитка.

Студенти вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації денної форми навчання та учні професійно-технічних навчальних закладів з 1 вересня 2014р. по 30 червня 2015 р. при пред’явленні студентського квитка зможуть купити загальногромадянський місячний проїзний квиток зі знижкою 50% вартості.

"Раптом затягнеться відпускна пора у наших депутатів, тому ми зараз прийняли таке рішення", – сказав Донецький міський голова Олександр Лук’янченко після сесії.

За матеріалом Остров.
Новини за темою:
  • На час подовжених канікул у Донецькій області розроблено альтернативне навчання школярів
  • Японія надала грант Київському інституту музики імені Р.Глієра
  • У Верховній Раді хочуть відмінити більшість пільг під час вступу до ВНЗ
  • У школах Донецька розпочали поглиблено вивчати історію ФК "Шахтар"
  • У Донецьку за тиждень сталися три самогубства школярів
 30.05.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Google Планета Земля

Google Планета Земля

Хмарина