У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Луганський танцювальний колектив ЛНУ підтвердив звання народного  Русская версия

Луганський танцювальний колектив ЛНУ підтвердив звання народного
Архів новин

Звання народного підтвердив ансамбль танцю Луганського національного університету імені Тараса Шевченка (ЛНУ) "Кобзар". Близько 40 учасників колективу виступили в різних номерах концертної програми, повідомляє прес-служба ВНЗ.

На сцені танцюристи показали високе володіння технікою народною хореографією. За словами одного з керівників, викладача ЛНУ Геннадія Колеснікова, номери відпрацювали на високому професійному рівні.

Учасники колективу представили танці різних народів: українського, російського та кавказького. Останній особливо вразив членів журі та глядачів.

"Саме на цей номер ми робили ставку. Українцям виконати лезгинку непросто, на це здатні лише справжні професіонали. Нашим танцюристам вдалося це зробити. Вони передали справжні емоції та характер кавказького народу", – зазначив Геннадій Павлович.

Під його керівництвом ансамбль знаходиться більше 12 років. За цей час вони вже втретє підтверджують звання народного. Керівник зазначає, колектив постійно оновлюється, але випускники не забувають: беруть участь у концертах та конкурсах.

За 36 років свого існування колектив був лауреатом 2-го і 3-го всесоюзних оглядів художньої самодіяльності, лауреатом Республіканського телеконкурсу "Сонячні кларнети"; багаторазовим лауреатом фестивалів "Шолоховська весна", "Київська весна". Виступав у Москві, Ростові-на-Дону (РФ), Києві та багатьох інших містах.

За матеріалом 'Освітній портал'.
Новини за темою:
  • У луганських школах і ліцеях з’являться класи з вивченням китайської мови
  • Луганських студентів відправили до Сибіру "на заробітки"
  • 200 луганських студентів взяли участь у благодійному марафоні
  • Працівники Львівської міськради підтвердили достовірність дипломів
  • Микола Азаров отримав звання професора під час візиту до Казахстану
 30.05.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Дивитись онлайн ТБ

Дивитись онлайн ТБ

Хмарина