У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Київські випускники мріють стати ІТ-фахівцями та радниками міністрів  Русская версия

Київські випускники мріють стати ІТ-фахівцями та радниками міністрів
Архів новин

Випускники шкіл Києва мріють стати ІТ-фахівцями та радниками міністрів. Вчитися на менеджерів та юристів вже не модно. Про це зі свята "Останнього дзвінка" в одній зі столичних шкіл передав кореспондент ГолосUA.

"Потрібно обирати спеціальності, які і грошей дозволять заробити, і користь країні принесуть. Ну, наприклад, я хочу стати програмістом – буду розробником програмного забезпечення інтернет-порталів для уряду. Цього нашій країні не вистачає", – ділиться планами 17-річний Олександр Межовий.

Його однокласники кажуть, що відчувають відповідальність за майбутнє України.

"Олігархи стали багатими в 90-ті, коли був рекет і бандитизм. Зараз такого немає, потрібно вчитися заробляти своїми мізками, а не кулаками. Я буду вчитися на фінансиста – хочу стати радником міністра фінансів або міністра економіки – потрібно контролювати процес реформування, а не просто критикувати їх!" – вважає випускник Олег Сергієнко.

Серед випускників користуються успіхом професії лікарів і політологів. Популярні також технічні та військові спеціальності.

"У майбутньому хочу створити ідеальну партію, де немає брехні та корупції. Піду вчитися на політолога, думаю, ці знання мені дуже знадобляться", – говорить випускниця Ольга Куля.

"А я піду до Академії МВС. Хочу стати начальником міліції, щоб знищити наркобізнес і корупцію в правоохоронних органах. Самому буде складно – агітую друзів йти зі мною", – розмірковує випускник Василь Омельченко.

За матеріалом ГолосUA.
Новини за темою:
  • Ярослав Макітра: Звільнення Табачника може стати кінцем дружби Києва і Москви
  • Японія надала грант Київському інституту музики імені Р.Глієра
  • Янукович побажав випускникам досягати цілей
  • Янукович змінив статус Інституту національної пам’яті
  • Як українські випускники здали тести ЗНО-2013
 30.05.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Онлайн ігра

Мonster master
Грати у онлайн гру Мonster master
Інші ігри

Хмарина