У базі 27612 реферата, 363 підручника

 Дніпропетровська область запрошує дітей з Донецька і Луганська оздоровитися...  Русская версия

Дніпропетровська область запрошує дітей з Донецька і Луганська оздоровитися в таборах
Архів новин

Табори Дніпропетровщини готові прийняти на оздоровлення дітей з Донецької та Луганської областей. Про це повідомила заступник директора департаменту фізичної культури і спорту, сім’ї та молоді Дніпропетровської облдержадміністрації Лілія Ковальова.

За її словами, підготовка до оздоровлення дітей на Дніпропетровщині триває вже кілька місяців. Зокрема, область готова оздоровлювати школярів з Донбасу в таборі "Перлина Придніпров’я", який називають "дніпропетровським "Артеком".

"Дніпропетровська область запрошує дітей з Донецька і Луганська оздоровитися в наших таборах. Хоча ми і розуміємо, що більшість дітей зі східних регіонів, скоріше за все, будуть відпочивати разом з батьками", – сказала Лілія Ковальова.

В облдержадміністрації поінформували, що цього року абітурієнти з Донецької та Луганської областей, а також Криму можуть скласти зовнішнє незалежне оцінювання якості знань (ЗНО) у Дніпропетровську.

За інформацією з облдержадміністрації, їм лише треба перереєструватися до 15 червня й вказати місцеву адресу, за якою вони перебуватимуть під час тестування.

За матеріалом Радио Свобода.
Новини за темою:
  • Михайло Миколенко зустрівся з членами письменницької організації Тернопільської області
  • Історичний музей Дніпропетровська запрошує школярів на дивовижну екскурсію
  • 4-6 січня було проведено новорічну ялинку для дітей за участю Президента України
  • П’ять шкіл Житомирської області перейдуть на альтернативне паливо
  • У Львівській області школярі прогулювали уроки через конфлікт із завучем?
 30.05.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Слухати онлайн радіо

Слухати онлайн радіо

Хмарина