У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Дніпропетровська область запрошує дітей з Донецька і Луганська оздоровитися...  Русская версия

Дніпропетровська область запрошує дітей з Донецька і Луганська оздоровитися в таборах
Архів новин

Табори Дніпропетровщини готові прийняти на оздоровлення дітей з Донецької та Луганської областей. Про це повідомила заступник директора департаменту фізичної культури і спорту, сім’ї та молоді Дніпропетровської облдержадміністрації Лілія Ковальова.

За її словами, підготовка до оздоровлення дітей на Дніпропетровщині триває вже кілька місяців. Зокрема, область готова оздоровлювати школярів з Донбасу в таборі "Перлина Придніпров’я", який називають "дніпропетровським "Артеком".

"Дніпропетровська область запрошує дітей з Донецька і Луганська оздоровитися в наших таборах. Хоча ми і розуміємо, що більшість дітей зі східних регіонів, скоріше за все, будуть відпочивати разом з батьками", – сказала Лілія Ковальова.

В облдержадміністрації поінформували, що цього року абітурієнти з Донецької та Луганської областей, а також Криму можуть скласти зовнішнє незалежне оцінювання якості знань (ЗНО) у Дніпропетровську.

За інформацією з облдержадміністрації, їм лише треба перереєструватися до 15 червня й вказати місцеву адресу, за якою вони перебуватимуть під час тестування.

За матеріалом Радио Свобода.
Новини за темою:
  • Донецький національний університет знаходиться під загрозою руйнування
  • З отруєнням госпіталізували ще трьох курсантів Донецького юридичного інституту
  • У Макіївці батьки хочуть вивести дітей на мітинг, щоб добитися відміни карантину
  • У Донецьку об’єднають два ВНЗ
  • У донецьких ВНЗ можуть звільнити 20% викладачів
 30.05.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Дивитись онлайн ТБ

Дивитись онлайн ТБ

Хмарина