У базі 27618 реферата, 364 підручника

 І.Лікарчук: Абітурієнти на пунктах тестування обов’язково проходитимуть...  Русская версия

І.Лікарчук: Абітурієнти на пунктах тестування обов’язково проходитимуть через металошукачі
Архів новин

Під час проходження зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) абітурієнти вперше проходитимуть через металошукачі, яких встановлять вдвічі більше, ніж самих пунктів тестування. Про це під час прес-конференції повідомив директор Українського центру зовнішнього незалежного оцінювання Ігор Лікарчук.

Він повідомив, що в цілому ЗНО не відрізнятиметься від попередніх.

"І мені дуже прикро тому, що система, яка впродовж 8 років не розвивалася, а тільки підтримувалася, не є достатньо ефективною. Але про її зміни будемо говорити з наступного року", – пояснив І.Лікарчук.

Але, при цьому він зазначив, що ось умови проведення ЗНО значно змінились.

"На руках у народу достатньо зброї, жителі багатьох міст дезорганізовані, вороже налаштовані, що відчувається через звернення, які до нас приходять. Ми не виключаємо абсолютно різних неприємних подій на пунктах тестування в інших регіонах країни, хоч і дуже не хочемо цього", – зазначив І.Лікарчук.

Він пояснив, що виходячи з ситуації, є розпорядження уряду силовим відомствам щодо посилення безпеки під час проведення ЗНО.

"Вперше всі пункти тестування будуть забезпечені металошукачами і металодетекторами. Деякі навіть на 150-170%. Це вдвічі більше, ніж самих пунктів тестування. Люди, задіяні на ЗНО, пройшли спеціальне навчання", – сказав експерт.

Від також звернув увагу на те, що і правила для самих абітурієнтів стали жорсткішими. Так, заборонене використання електронних пристроїв під час тестування.

"Наприклад, у попередні роки заборонявся телефон, втім, як і зараз. Але зараз, якщо телефон буде захований в сусідній кімнаті, а в абітурієнта буде тільки блютуз, або якийсь навушник, це все одно вважатиметься як пристрій для зчитування інформації та абітурієнт буде покараний за його використання", – роз’яснив І.Лікарчук.

Які заходи з протидії списуванням очікують абітурієнтів, І.Лікарчук не розказав, посилаючись на те, що це може спонукати людей шукати протидію виставленим заборонам.

Крім того, буде також суворий контроль за фотографіями в сертифікаті, паспорті. Звертатимуть увагу й на зовнішність абітурієнта.

"Ми серйозно націлені на те, щоб провести організоване та дисципліноване ЗНО. Життя вимагає, щоб цього разу все було набагато суворіше", – пояснив І.Лікарчук.

За матеріалом ГолосUA.
Новини за темою:
  • «Післязавтра» для абітурієнтів. Як проходитиме зарахування
  • Як не загубитись у рейтингових списках. Алгоритм дій абітурієнта
  • Явка на тестування з іноземної мови в Харківській області склала 86%
  • Явка на тестування з географії на Львівщині - 87,35%
  • Явка на тестування з англійської мови у Харківській області склала 84%, по Україні - 87%
 30.05.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Карти України

Карти України

Хмарина