У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Google створив автомобіль-робот без керма і педалей  Русская версия

Google створив автомобіль-робот без керма і педалей
Архів новин

Компанія Google помітно просунулася в створенні автомобіля-робота, випустивши прототип, який навіть не оснащений педалями і кермом.

Замість звичних органів управління автомобіль керується всього декількома командами. Так, пасажиру необхідно тільки вказати на карті місце, куди він хоче вирушити і натиснути на кнопку "вперед", все інше зробить сам автомобіль-робот.

Завдяки складним алгоритмам і численним сенсорам, автомобіль від Google може самостійно визначати ситуацію на дорозі, об’їжджати перешкоди і тримати потрібний режим швидкості.

Всього Google планує створити сотню таких авто, які дозволять отримати необхідні дані для запуску технології в масове виробництво.

За матеріалом ТСН.
Новини за темою:
  • Учні у шкільній лабораторії створили дешевий аналог дуже дорогих у США ліків
  • Освіта стала найпопулярнішою категорією на Google Play
  • Google запускає онлайн курс з машинного навчання
  • Google з Ford зроблять безпілотне авто
  • Google представила свої нові смартфони Nexus
 30.05.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Дивитись онлайн ТБ

Дивитись онлайн ТБ

Хмарина