У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Англійські вчені звинувачують Шекспіра в поширенні пропагандистських міфів  Русская версия

Англійські вчені звинувачують Шекспіра в поширенні пропагандистських міфів
Архів новин

Король Англії Річард III не був горбуном, як його прийнято зображати у літературній традиції з подачі драматурга Вільяма Шекспіра. Про це заявляють учені в опублікованому в журналі Lancet звіті про результати дослідження скелета середньовічного монарха.

Рештки Річарда III, який загинув у битві на Босвортському полі при придушенні повстання в 1485 році, були кілька років тому виявлені британськими археологами на території муніципальної автопарковки міста Лестер.

Як з’ясували вчені, хоча король дійсно страждав на сколіоз, його вигляд був далекий від тієї "кривої жаби", яким його називають в історичних хроніках Шекспіра.

Один з авторів дослідження Пірс Мітчелл зазначив, що називати Річарда III горбуном неправильно хоча б тому, що його спина вигиналася скоріше вбік.

"Якщо б ви не підійшли до нього впритул, ви навряд чи взагалі помітили б у ньому якісь вади", – сказав Мітчелл.

Дослідник упевнений, що умілий кравець, який, ймовірно, був при королівському дворі, міг успішно приховувати всі недоліки його фігури.

Сучасні історики і раніше вважали, що розповіді про фізичну потворність Річарда III є більшою мірою "пропагандистським міфом", винайденим його недругами з дому Ланкастерів, але тепер їх здогадки отримали документальне обґрунтування.

Раніше повідомлялося, що останки короля будуть перепоховані в 2015 році в кафедральному соборі міста Лестер.

За матеріалом Подробности.
Новини за темою:
  • 10 порад з вивчення іноземної мови
  • Існує 12 типів веселок - вчені
  • Вчені знайшли батьківщину перших собак
  • Вчені винайшли «годинник», який визначає час смерті
  • Вченими створено спеціальний гель, здатний загоювати рани
 30.05.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Гороскоп на сьогодні

Лев (23.07 - 23.08) Лев (23.07 - 23.08)
Утром события развернутся для Львов предсказуемо. Это наилучший период суток, если вы стремитесь к честному диалогу, прозрачности в делах, справедливости в отношениях, цените душевное равновесие. К вечеру возрастет активность и сила желаний... далі
Інші гороскопи

Хмарина