У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Сергій Квіт поспілкувався з випускниками шкіл Донеччини та Луганщини  Русская версия

Сергій Квіт поспілкувався з випускниками шкіл Донеччини та Луганщини
Архів новин

"Випускники Донецької та Луганської областей матимуть усі можливості для вступу до ВНЗ України", – на цьому наголосив Міністр освіти і науки Сергій Квіт під час відеоконференції з випускниками загальноосвітніх навчальних закладів Луганської та Донецької областей 29 травня 2014 року.

Спілкування зі школярами та їхніми батьками, які зібралися у приміщеннях медичних університетів Луганська та Донецька, відбулося у Міністерстві охорони здоров’я України за участю директора Українського центру оцінювання якості освіти Ігоря Лікарчука, директора благодійного фонду Рената Ахметова "Розвиток України" Анатолія Заболотного, керівника освітніх програм фонду Олександра Власенка.

Міністр освіти і науки Сергій Квіт підкреслив, що всі випускники України зможуть пройти незалежне оцінювання і подати документи до вищих навчальних закладів. Як поінформував міністр, перша сесія ЗНО розпочнеться вже з понеділка, 3 червня. Друга сесія проходитиме з 1 до 15 липня.

Сергій Квіт зазначив, що друга сесія передбачається кожного року для тих випускників, у яких з поважних причин не вийшло скласти тести у першу. Тому цього року пропонується випускникам шкіл східних областей, враховуючи соціально-політичну ситуацію у регіоні, складати ЗНО у другу сесію.

Як зазначив міністр освіти, участь випускників донецьких та луганських загальноосвітніх навчальних закладів у другій сесії надає такі ж самі рівні можливості щодо вступу до будь-якого ВНЗ та право навчання за бюджетний кошт.

Сергій Квіт підкреслив, що представники силових структур та установ країни, вивчивши ситуацію на Сході, дійшли висновку та рекомендували МОН перенести терміни зовнішнього незалежного оцінювання для випускників луганських та донецьких шкіл у зв’язку з виникненням загрози безпеці та здоров’ю учнів і педагогів, а також прозорості процедури.

У свою чергу, Ігор Лікарчук, директор Українського центру оцінювання якості освіти, нагадав, що кожен випускник Луганська або Донецька має можливість вибору складання ЗНО у регіоні, де він мешкає, або в іншій області України. Для цього необхідно перереєструватися на персональній сторінці УЦОЯО. Після складання зовнішнього незалежного оцінювання не потрібно чекати сертифікат поштою, а досить зайти на персональну сторінку вступника на сайті Українського центру оцінювання якості освіти, дізнатися результат тестування та відправити його електронною поштою до вищих навчальних закладів, які обрав вступник.

Відповідаючи на запитання аудиторії з Донецької та Луганської областей, Міністр освіти і науки України Сергій Квіт запевнив, що, у разі потреби, для вступників із цих областей вищими навчальними закладами надаватиметься гуртожиток на час вступної кампанії, відповідний наказ буде підготовлений найближчим часом.

За матеріалом МОН України.
Новини за темою:
  • У Львові обстежать стан будівель усіх шкіл
  • 19 інклюзивних шкіл Запорізької області отримають обладнання для створення сучасного освітнього середовища
  • «Сьогодні в ОТГ функціонує 39 опорних шкіл, що дають дітям реальний шанс на якісну освіту та освітнє середовище», – Лілія Гриневич
  • Лілія Гриневич: Врегулювання питання із грошовими шкільними внесками батьків напряму залежить від прийняття рамкового закону “Про освіту"
  • Вільні чи ні: чи треба відпрацьовувати випускникам-бюджетникам три роки на державу
 30.05.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Карти України

Карти України

Хмарина