У базі 27612 реферата, 363 підручника

 В українських школах пролунав останній дзвоник  Русская версия

В українських школах пролунав останній дзвоник
Архів новин

У більшості навчальних закладів України у п’ятницю, 30 травня, пролунав останній дзвоник.

Згідно з затвердженим Міністерством освіти і науки порядком закінчення навчального року та проведення державної підсумкової атестації у загальноосвітніх навчальних закладах у 2013/14 навчальному році, після цього майбутні абітурієнти складатимуть тести зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО).

Основна сесія ЗНО розпочнеться 3 червня та триватиме до 27 червня. Водночас абітурієнти з Донецької та Луганської областей складатимуть тести під час додаткової сесії ЗНО, що відбудеться з 1 до 15 липня. Крім того, учасники зовнішнього оцінювання з Донбасу мають можливість перереєстрації для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання в інших регіонах України.

Учнів 9-х очікує проведення державної підсумкової атестації, що відбудеться з 2 до 16 червня. Упродовж цього часу дев’ятикласники складуть шкільні іспити з п’яти навчальних предметів.

Документи про повну загальну середню освіту випускники отримають 31 травня – 1 червня. Учні 9-х класів документи про базову освіту отримають 18-19 червня.

За матеріалом УкрІнформ.
Новини за темою:
  • Ярослав Гінка: Український католицький університет треба звільнити від сплати земельного податку
  • Янукович: Заборона російської мови в школах буде скасована
  • Янукович підписав закон про введення в школах 11-річки
  • Янукович обіцяє вирішити питання російської мови до іспитів у школах
  • Янукович введе мораторій на закриття російських шкіл на заході й українських на сході України
 30.05.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Гороскоп на сьогодні

Скорпіон (24.10 - 22.11) Скорпіон (24.10 - 22.11)
У Скорпионов могут появиться новые контакты, интересы или темы для общения. Откроются новые источники информации или, наоборот, вновь станут доступны старые, проверенные каналы. Возможны новости от друзей, родни, коллег. Можно планировать поездки... далі
Інші гороскопи

Хмарина