У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Питання перенесення проведення державної підсумкової атестації у Донецькій...  Русская версия

Питання перенесення проведення державної підсумкової атестації у Донецькій та Луганській областях
Архів новин

Міністерством освіти і науки України (МОН) підготовлено листа від 29.05.2014 №1/11-8176 щодо проведення державної підсумкової атестації (ДПА) у Донецькій та Луганській областях, яким передбачено, у випадку виникнення загрозливих для життя і здоров’я учнів та педагогів подій, перенесення проведення ДПА до безпечних районів міста чи області.

Також загальноосвітнім навчальним закладам рекомендовано, у разі відсутності умов для проведення ДПА у звичному форматі, провести її у формі виставлення відповідного атестаційного балу за результатами річного оцінювання.

Нагадаємо, 29 травня 2014 року Міністр освіти і науки Сергій Квіт провів відеоконференцію з випускниками загальноосвітніх навчальних закладів Луганської та Донецької областей.

"Випускники Донецької та Луганської областей матимуть усі можливості для вступу до ВНЗ України", – наголосив Сергій Квіт.

За матеріалом Міністерство освіти і науки України.
Новини за темою:
  • Делегація Китайської Народної Республіки та керівництво КУП НАНУ обговорили питання співпраці та підписання меморандум
  • Лілія Гриневич: У розвитку мовної освіти в Україні є три основні напрямки, і найважливіший – забезпечення вільного володіння державною мовою
  • Лілія Гриневич: Врегулювання питання із грошовими шкільними внесками батьків напряму залежить від прийняття рамкового закону “Про освіту"
  • 5 категорій громадян отримають державно-цільову підтримку для здобуття професійної та вищої освіти
  • Все про здобуття Державної премії України в галузі освіти 2017
 30.05.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Карти України

Карти України

Хмарина