У базі 27618 реферата, 364 підручника

 У Севастополі планують відкрити президентське кадетська училище  Русская версия

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

У вересні 2014 року в Севастополі планується відкрити президентське кадетська училище. Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони РФ.

Зараз ведеться будівництво на 16 га землі в районі вулиці Щитової на виході зі Стрілецької бухти. Основний етап будівництва училища, вартість якого складе близько 3 млрд рублів, планується завершити до вересня поточного року. Крім навчального корпусу, будуть побудовані й інші об’єкти інфраструктури: три гуртожитки, їдальня, спортмайданчики і стадіон. У 2015 році планується звести ще чотири гуртожитки і критий спортивний комплекс, який включає басейн та льодовий каток. В будівельних планах також значаться пляж, музей і яхт-клуб.

Планується, що вже у вересні в училищі розпочнуть навчання 360 кадетів. Нове кадетська училище стане сьомим за рахунком навчальним закладом такого типу в Росії. У ньому зможуть проходити навчання до 840 вихованців. Наразі будівництво училища ведеться у три зміни без вихідних днів.

Нагадаємо, в Севастополі будуть створені Чорноморське вище військово-морське училище і Севастопольське президентське кадетська училище.

За матеріалом Крымское информационное агентство.
Новини за темою:
  • У школі Чернівців відкрито меморіальну дошку пам’яті учасника АТО Леоніда Петихачного
  • У Києві відкрито Корейський освітній центр
  • МОН увійшло в ТОП найвідкритіших міністерств України
  • Британським школярам від 4 років планують розповідати про безпечні інтимні стосунки
  • На Волині відкрито навчально-практичний центр сучасних швейних технологій і дизайну
 29.05.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Прикол №5195

Випадковий прикол
Інші приколи

Хмарина