У базі 27612 реферата, 363 підручника

 У Севастополі планують відкрити президентське кадетська училище  Русская версия

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

У вересні 2014 року в Севастополі планується відкрити президентське кадетська училище. Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони РФ.

Зараз ведеться будівництво на 16 га землі в районі вулиці Щитової на виході зі Стрілецької бухти. Основний етап будівництва училища, вартість якого складе близько 3 млрд рублів, планується завершити до вересня поточного року. Крім навчального корпусу, будуть побудовані й інші об’єкти інфраструктури: три гуртожитки, їдальня, спортмайданчики і стадіон. У 2015 році планується звести ще чотири гуртожитки і критий спортивний комплекс, який включає басейн та льодовий каток. В будівельних планах також значаться пляж, музей і яхт-клуб.

Планується, що вже у вересні в училищі розпочнуть навчання 360 кадетів. Нове кадетська училище стане сьомим за рахунком навчальним закладом такого типу в Росії. У ньому зможуть проходити навчання до 840 вихованців. Наразі будівництво училища ведеться у три зміни без вихідних днів.

Нагадаємо, в Севастополі будуть створені Чорноморське вище військово-морське училище і Севастопольське президентське кадетська училище.

За матеріалом Крымское информационное агентство.
Новини за темою:
  • В Україні з 2018/2019 навчального року планують впровадити 12-річну освіту в школах
  • УКУ написав відкритий лист проти поновлення Якименка
  • Про роль бізнесу у розвитку української професійно-технічної освіти розповіла Лілія Гриневич на відкритті Всеукраїнського конкурсу «WorldSkills Ukraine»
  • Відкрито ІІ Турнір юних знавців курсу «Фінансова грамотність»
  • МОН та USAID планують запровадити фінансову грамотність в усіх загальноосвітніх школах України
 29.05.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Прикол №2445

Випадковий прикол
Інші приколи

Хмарина