У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Багаті та бідні люди часто хворіють різними видами раку  Русская версия

Багаті та бідні люди часто хворіють різними видами раку
Архів новин

Вчені кажуть, що добробут людей визначає тип раку, яким вони можуть захворіти. За словами американських дослідників, деякі типи раку характерні для певного соціального класу суспільства.

В ході масштабних досліджень було виявлено, що більш високий рівень матеріального благополуччя "викликає" рак щитовидної залози або рак шкіри. А належність до малозабезпечених верств населення прирікає людину на рак шийки матки, гортані, пеніса або печінки.

На рак шкіри частіше хворіють заможні жінки. Понад 90% злоякісної меланоми припадає на біле населення. Найбільшого ризику зазнають молоді жінки, що живуть в престижних районах на півдні Америки.

На думку вчених, розвиток раку шийки матки і легень прямо пов’язаний з соціальною депривацією, адже, чим менш заможними є люди, тим більше вони схильні до куріння і рідше відвідують лікарів.

Резюмуючи свою працю, провідний дослідник, онколог з Нью-Йорка Френсіс Боско заявив: "Коли справа доходить до раку, бідні частіше помирають від цієї хвороби, у той час як багаті, більш імовірно, помруть з раком, але не від нього".

За матеріалом Independent News.
Новини за темою:
  • "Денисівські люди" були смуглявими брюнетами
  • "Круглі" відмінники вчетверо частіше потрапляють до психіатричних лікарень
  • 30 років тому люди їли більше, але важили менше
  • 4-річна дівчинка стала членом клубу найрозумніших людей планети
  • 47% молодих росіян не знають рік здійснення першого польоту людини в космос
 29.05.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Прикол №3849

Випадковий прикол
Інші приколи

Хмарина