У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Севастопольських курсантів, які відмовилися давати присягу Росії, запросили...  Русская версия

Севастопольських курсантів, які відмовилися давати присягу Росії, запросили на навчання до Європи
Архів новин

Велика Британія та Франція запропонували взяти на навчання частину курсантів Академії військово-морських сил ім. Нахімова у Севастополі, які відмовилися давати присягу на вірність Росії та під час церемонії зміни українського прапора на російський заспівали Гімн України.

Вже з вересня колишні студенти ІІІ курсу Академії зможуть навчатися у кращих військово-морських ВНЗ Європи. Зокрема, десятеро курсантів вирушать до Великої Британії, а семеро – до Франції. Стажування вони проходитимуть на кораблях НАТО.

Зараз ці студенти розквартировані в Одесі й мають можливість попрактикуватися на борту фрегата "Гетьман Сагайдачний".

За словами експерта Центру дослідження суспільства Єгора Стадного, поки що залишається таємницею, на яких умовах їх брали на навчання і чи зобов’язані ці студенти повернутися працювати в Україну.

"Очевидно, що має бути домовленість між українським відомством та іноземними навчальними закладами або спонсорами про те, що ці кадри повинні повернутися та працювати на благо військово-морських сил нашої держави. Якщо вона є, то це хороша практика", – каже він.

За матеріалом День.
Новини за темою:
  • ДНТБ України має змогу надавати копії документів або їх фрагментів з фонду Республіканської науково-технічної бібліотеки Білорусі
  • Ректори та проректори університетів також будуть змушені подавати е-декларації
  • Здавати пробне ЗНО записались 28 тисяч абітурієнтів, - УЦОЯО
  • Більше 30 шкіл Маріуполя відмовились від випускних вечорів
  • Міністр освіти України Дмитро Табачник закликає студентів не піддаватися на провокації
 29.05.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Дивитись онлайн ТБ

Дивитись онлайн ТБ

Хмарина