У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Центр дослідження суспільства 29 травня проводить дискусію "Прозорість...  Русская версия

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

Центр дослідження суспільства (Centre for Society Research) запрошує 29 травня 2014 року о 17:00 на дискусію та мозковий штурм "Прозорість у вищій освіті". Адреса проведення: Київ, вул. Л.Толстого, 3.

Участь візьмуть представники Бюро журналістських розслідувань "Свідомо", Громадянської мережі ОПОРА, Інституту медіа права, Міжнародного фонду "Відродження", Міністерства освіти та науки, Реанімаційного пакету реформ, Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Студентської координаційної ради, Фундації регіональних ініціатив, Центру дослідження суспільства.

Дискусія відбудеться щодо питань ефективного використання бюджету у вищій освіті та контролю з боку громадськості чи університетських колективів цього процесу. Дискусія "Прозорість у вищій освіті" покликана звернути увагу широкого кола активістів на проблеми фінансування ВНЗ та провести "мозковий штурм" про можливі ініціативи, покликані зробити університети більш відкритими.

Про що мозковий штурм? Чому університети відмовляються надавати інформацію – тонкощі законодавства. Кроки вишів до прозорості. Що робиться вже зараз. Коли прозорість стає важливою для самих університетів? Наскільки важливою прозорість університетів є для абітурієнтів?

Детальніше про проект "Рейтинг прозорості національних ВНЗ"

За матеріалом 'Освітній портал'.
Новини за темою:
  • Янукович та Обама обговорили створення науково-дослідного центру на базі Чорнобильської АЕС
  • Юрій Павленко: Міністерство має стати центром формування цілісної державної молодіжної політики
  • Юрій Павленко пропонує створити у школах центри розв’язання конфліктів
  • Юридичний факультет Львівського національного університету проводить Судові дебати з цивільного права
  • ЮНЕСКО проводить конкурс есе "Роль науки у побудові кращого світу"
 29.05.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Слухати онлайн радіо

Слухати онлайн радіо

Хмарина