У базі 27618 реферата, 364 підручника

 30 травня у Львівській політехніці відбудеться поетичний квест "Сад...  Русская версия

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

30 травня 2014р. у Національному університеті "Львівська політехніка" (НУ ЛП) відбудеться поетичний квест "Сад Шевченкового слова". Захід буде проведено з нагоди 200-річчя Тараса Шевченка та 170-річчя Львівської політехніки, повідомляє прес-служба ВНЗ.

Квест розпочнеться о 15 годині в Музеї народної архітектури і побуту "Шевченківський гай" (в Саду світового українства). Адреса: Львів, вул. Чернеча гора, 1.

Організаторами заходу виступають Національний університет "Львівська політехніка", Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою, Народний дім "Просвіта" Львівської політехніки та Музей народної архітектури і побуту "Шевченківський гай".

Вперше у Львові Шевченкова поезія об’єднає активну студентську молодь у літературній тереновій грі "Сад Шевченкового слова".

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою запрошує на молодіжний квест, де розумні, цілеспрямовані та кмітливі згуртуються у своїй любові до рідної землі, мови та слова.

У ході гри його учасники – члени молодіжних громадських та студентських організацій подолають 12 пунктів, де їх очікують завдання на знання Шевченкової літературної спадщини та української словесної творчості. Згодом, о 17 годині, учасники та гості поспілкуються з відомими літераторами: лауреатом Шевченківської премії Ігорем Калинцем, Мар’яною Савкою та Маріанною Кіяновською.

Переможців творчої теренової гри очікують подарунки.

За матеріалом 'Освітній портал'.
Новини за темою:
  • 24 травня у Києво-Могилянській бізнес-школі відбудеться HR-день
  • 8 травня відбудеться мітинг під стінами міністерства освіти України
  • У Львові відбудеться VI добродійний фольк-бал "Перелаз’"
  • 20 березня у Львові відбудеться презентація рейтингу прозорості ВНЗ України
  • У Тернополі відбудеться XI Крайова пластова спартакіада
 29.05.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Слухати онлайн радіо

Слухати онлайн радіо

Хмарина