У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Кава робить людину щасливішою  Русская версия

Кава робить людину щасливішою
Архів новин

Кава позитивно впливає на емоційний стан людини і здатна надовго зберегти позитивний настрій. Такого висновку дійшли німецькі вчені в результаті проведеного експерименту, в якому взяли участь 66 літніх волонтерів.

Фахівці з Рурського університету (ФРН) організували експеримент з участю 66 добровольців пенсійних років. Вони були розділені на дві групи. Першу групу щодня пригощали порцією кофеїну, що дорівнює двом чашкам кави. Другу групу поїли плацебо. Але піддослідні були переконані, що випивають каву.

Потім всі учасники з обох груп отримували списки спеціально підібраних слів, з яких їм слід було обрати "позитивні варіанти". Одночасно учасникам було запропоновано пройти візуальні тести. Результати показали, що люди, які випивають в день дві чашки кави, на 7% краще впорались із завданнями, ніж ті, хто випив безкофеїновий напій. Крім того, волонтери з першої групи відчували себе помітно щасливішими.

Вчені пояснюють цю різницю тим, що кофеїн впливає на ділянки головного мозку, що відповідають за приємні емоції. Кава в невеликих дозах підвищує швидкість і поведінкові реакції та розумові процеси.

За матеріалом АМИ-ТАСС.
Новини за темою:
  • Людина прямоходяча виявилася першим кухарем
  • 47% молодих росіян не знають рік здійснення першого польоту людини в космос
  • Обама розповів китайським студентам про основи демократії та права людини
  • Нові норми російської мови змінили рід кави
  • Позитивні відеоігри можуть зробити дітей і підлітків добріше
 29.05.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Онлайн ігра

Rotting Onslaught
Грати у онлайн гру Rotting Onslaught
Інші ігри

Хмарина