У базі 27618 реферата, 364 підручника

 МОН України не матиме впливу на вибір шкільних підручників  Русская версия

МОН України не матиме впливу на вибір шкільних підручників
Архів новин

Відтепер Міністерство освіти і науки України (МОН) не матиме впливу на вибір шкільних підручників, цим займатимуться експерти. Про це повідомив заступник міністра освіти і науки Павло Полянський під час всеукраїнської наради з питань загальної середньої освіти, інформує прес-служба МОН.

Павло Полянський розповів про плани міністерства щодо шкільних підручників. З його слів, відтепер міністерство освіти не матиме впливу на вибір підручників, цим займатимуться експерти. Знята попередня заборона на використання підручників та посібників, які були надруковані до 2012 року.

Відтак, вибір навчальних матеріалів залишається за педагогами. Загалом Міністерство освіти прагне демонополізації, децентралізації роботи та скасування бюрократичної системи, повідомляють у прес-службі Міносвіти.

Нагадаємо, 27 травня в Міністерстві освіти і науки України відбулася всеукраїнська нарада з питань загальної середньої освіти. До обговорення нагальних питань освіти долучилися заступник міністра освіти і науки Павло Полянський, голова Комітету ВР з питань науки та освіти Лілія Гриневич, президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень та понад 300 учасників з регіонів і представників громадськості.

За матеріалом ЗІК.
Новини за темою:
  • Міністр освіти і культури Республіки Кіпр запропонував прийняти дітей тимчасово переміщених осіб з України на відпочинок у дитячих таборах
  • МОН створює нормативну базу для підписання та ратифікації Україною Європейської конвенції про захист хребетних тварин
  • МОН увійшло в ТОП найвідкритіших міністерств України
  • Студентська спортивна делегація України вирушила на зимову Унверсіаду-2017
  • Японські школярі отримають сувеніри ручної роботи від українських однолітків
 28.05.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Прикол №2878

Випадковий прикол
Інші приколи

Хмарина