У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Л.Гриневич: Безкоштовна шкільна освіта - це фікція  Русская версия

Л.Гриневич: Безкоштовна шкільна освіта - це фікція
Архів новин

Загальна освіта в Україні має бути безкоштовною, але насправді це не працює, вважає голова Комітету з питань науки і освіти Верховної Ради України Лілія Гриневич.

"Безкоштовна середня освіта в Україні – це фікція. І це визнають батьки. Нам потрібно розглянути цей пункт на законодавчому рівні, юридично закріпити, щоб забезпечити право на безкоштовне навчання у школах для всіх учнів", – зазначає Л.Гриневич.

"У нашій країні катастрофічно поглибилася різниця у доступі до знань. Діти з сіл мають у 5-6 разів менше можливостей отримати якісну освіту в порівнянні з дітьми з міста. Особливо це стосується шкіл, де вивчається більш ніж одна іноземна мова. Це свідчить, що освіта як соціальний ліфт не працює", – каже вона.

У системі шкільної освіти потрібно провести ряд змін, вважає заступник міністра освіти Павло Полянський.

"Школи, де нема відповідного кадрового забезпечення, ігноруватимуть вивчення другої іноземної мови. Від вчителів є пропозиція перерозподілу годин з алгебри і геометрії. Також треба збільшити кількість годин на вивчення рідної мови у школах з мовою нацменшин. Плануємо введення предмету "Етика". Ще з наступного року ми хочемо зробити так, щоб кошти на підручники, комп’ютери, автобуси тощо не надходили до Міносвіти, а йшли одразу до шкіл, особливо, якщо йдеться про села. Вчителям повернемо можливість самим обирати підручники для навчання, а не використовувати лише літературу під грифом МОНу", – пояснив Полянський.

За матеріалом Газета.ua.
Новини за темою:
  • У Києві поновилося безкоштовне харчування більше 11,5 тисяч школярів
  • Небезхмарно. Новини освіти України за 13-18 лютого 2017 р.
  • Вінницькі вулиці патрулюють шкільні вчителі
  • Освітня децентралізація – 3. МОН організовує низку обласних семінарів з децентралізації освіти
  • «Майкрософт Україна» презентує конкурентну концепцію освіти
 28.05.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Онлайн ігра

zebra
Грати у онлайн гру zebra
Інші ігри

Хмарина