У базі 27618 реферата, 364 підручника

 У Львівському університеті ДСНС відбулася конференція "Екологічні...  Русская версия

У Львівському університеті ДСНС відбулася конференція
Архів новин

27 травня 2014р. завершила роботу І Всеукраїнська науково-практична конференція ад’юнктів, курсантів та студентів "Екологічні аспекти безпеки життєдіяльності", організована кафедрою екологічної безпеки Інституту цивільного захисту Львівського державного університету безпеки життєдіяльності (ЛДУ БЖД). У конференції взяли участь понад 100 осіб із семи вищих навчальних закладів України.

Учасники конференції обговорили актуальні проблеми раціонального використання та охорони природних ресурсів, моніторингу довкілля, перспективи розвитку природоохоронних технологій, екологічні наслідки надзвичайних ситуацій, їх прогнозування та попередження.

Пленарне засідання очолював доктор біологічних наук, професор Степан Стойко, який наголосив на важливості екологічних досліджень для забезпечення сталого розвитку суспільства. Він зазначив також, що учасники конференції у майбутньому стануть провідними спеціалістами, які ініціюватимуть проекти з реабілітації та відновлення порушених антропогенною діяльністю територій, а також сприятимуть розвитку та впровадженню природоохоронних технологій.

За результатами конференції начальник кафедри цивільного захисту та комп’ютерного моделювання екогеофізичних процесів, професор Юрій Стародуб оцінив високий рівень доповідей та досліджень ад’юнктів, курсантів і студентів. У свою чергу голова оргкомітету конференції, начальник Інституту цивільного захисту, доцент Андрій Ренкас запропонував систематично проводити такі конференції з огляду на необхідність обговорення шляхів розробки заходів протистояння забрудненню довкілля.

За матеріалом 'Освітній портал'.
Новини за темою:
  • Донецький національний університет знаходиться під загрозою руйнування
  • 45% студентів першого курсу бюджетної форми навчання Львівського національного університету - пільговики
  • У Черкаському національному університеті пройшли читання з нагоди 120-річчя з дня народження Зінаїди Тулуб
  • 80% студентів Черкаського національного університету навчатимуться на державній основі
  • У Черкаському державному технологічному університеті відбудеться конференція "Теорія і практика сучасної економіки"
 28.05.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Анекдот

Приезжает мужик в Сочи, сидит на пляже - белый такой. Загорелый абориген его
спрашивает:
- Ты откуда такой белый?
- С Чукотки.
- А что у вас там лета нет, что ли?
- Есть. Только я в тот день на работе был.

Інші анекдоти

Хмарина