У базі 27618 реферата, 364 підручника

 У Запорізькому національному університеті провели тренування із цивільного...  Русская версия

У Запорізькому національному університеті провели тренування із цивільного захисту населення
Архів новин

У Запорізькому національному університеті (ЗНУ) приділяється значна увага питанням цивільного захисту населення в умовах надзвичайних ситуацій. Це неодноразово засвідчували високі результати штабних об’єктових тренувань, під час участі в яких викладачі, співробітники і студенти ЗНУ демонстрували усі необхідні знання та навички, відзначає прес-служба ВНЗ.

Минулого тижня у ЗНУ пройшло позачергове штабне об’єктове тренування, присвячене темі: "Управління заходами захисту учасників навчально-виховного процесу ЗНУ в надзвичайних ситуаціях соціально-політичного та воєнного характеру".

У заході взяли участь представники керівного складу цивільного захисту всіх підрозділів вишу, співробітники штабу цивільного захисту університету, керівники штабів цивільного захисту структурних підрозділів, особовий склад служб і формувань. У тренуваннях, зокрема, були задіяні такі формування цивільного захисту: пострадіаційне хімічне спостереження (представники факультету фізичного виховання), санітарна дружина (представники факультету іноземної філології), ланки обслуговування укриттів (представники адміністративно-господарської частини, біологічного, економічного та факультету фізичного виховання), відділ пожежогасіння.

У рамках навчань були проведені заходи з евакуації співробітників і студентів навчального корпусу №6, представників факультету соціології та управління під керівництвом декана Максима Лепського у зв’язку із загрозою аварії на потенційно небезпечному об’єкті та викиду хлору, а також ліквідація пожежі в гуртожитку №4 за допомогою вогнегасників і пожежних рукавів, надання медичної допомоги при пожежі санітарною дружиною під керівництвом викладача кафедри медико-біологічних основ спорту факультету фізичного виховання Євгена Школинського, евакуація студентів і співробітників, укриття в захисних спорудах працівників і студентів у 3 і 4 навчальних корпусах.

Як зазначив начальник штабу цивільного захисту ЗНУ Трифон Гапончук, із усіх підрозділів найкраще спрацювали відділ пожежогасіння (керівник – співробітник адміністративно-господарської частини Володимир Бутко) та адміністрація 3 і 6 корпусів. Крім того, вміло діяли й адміністрація гуртожитку №4 та 4 навчального корпусу.

Підбиваючи підсумки навчань, перший проректор ЗНУ Олександр Бондар подякував усім учасникам і керівникам воєнізованих структурних підрозділів штабів цивільної оборони, відзначивши, що вони продемонстрували свою готовність захистити себе та оточуючих при виникненні надзвичайної ситуації, і тим самим досягли мети тренувань.

За результатами цих навчань керівники усіх підрозділів прозвітували про результати практичної частини тренувань та підготували звітну документацію.

За матеріалом 'Освітній портал'.
Новини за темою:
  • Європейський університет Віадрина пропонує стипендії для українців
  • Українським вченим запропоновано стипендії для навчання в Європейському університеті Флоренції
  • У Черкаському національному університеті пройде конференція "Проблеми математичної освіти"
  • Студентам чернівецького університету продовжили канікули для економії енергоносіїв
  • Кримський агроуніверситет продовжив зимові канікули з метою економії газу
 28.05.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Анекдот

Мужик упал со своего балкона на 10 этаже. На лету думает:
- Если выживу, брошу пить, курить, жене изменять не буду!
И надо же - повезло: упал в мягкий глубокий сугроб. Встал, отряхнулся и говорит:
- Лететь-то всего пять секунд, а сколько глупостей в голову пришло.
Інші анекдоти

Хмарина