У базі 27618 реферата, 364 підручника

 У Львові відкрився стартап-інкубатор Startup Depot  Русская версия

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

У Львові відкрився стартап-інкубатор Startup Depot. З лютого 2014 року заклад працює у форматі коворкінгу, проте в жовтні 2014р. засновники планують запустити також освітню програму для стартапів. А до тих пір в "Стартап Депо" можна працювати, спілкуватися з колегами і відвідувати галузеві заходи.

"Ми керуємося принципом синергії коворкінгу та інкубатора. Зараз ми на першому етапі – побудові ком’юніті. У "Депо" вже знаходиться стартап HappyScan і кілька проектів у процесі прийняття рішення про переїзд до нас. Крім того, у нас дислокується Львівський Кластер ІТ та кілька фрілансерів", – розповів співзасновник інкубатора Іван Дмитрасевич.

Інкубатор не буде інвестувати в проекти, принаймні на даному етапі.

"Ми будемо створювати можливості для розвитку нових проектів і потім допоможемо представити їх зацікавленим інвесторам, – пояснив Іван. – Сьогодні у нас є налагоджені зв’язки з декількома локальними інвесторами та інвестиційними фондами з Польщі, які будуть приїжджати дивитися проекти".

Навчальна програма буде платною. Плануються такі етапи навчання: валідація ідеї; дослідження клієнтського ринку й конкуренції; побудова бізнес-моделі; побудова фінансової моделі; підготовка до презентацій для інвесторів.

За матеріалом АИН.
Новини за темою:
  • У Львові обстежать стан будівель усіх шкіл
  • У Львові розслідують зникнення музейних стародруків і рукописів
  • Від сьогодні школи Львова, Рівного, Запоріжжя та частини Закарпаття закрито на карантин
  • У Львові відкрили пам’ятник Богдану-Ігорю Антоничу
  • У Львові відбулась публічна акція "Я не дякую хабарем"
 28.05.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Дивитись онлайн ТБ

Дивитись онлайн ТБ

Хмарина