У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Павло Полянський: У Криму під загрозою опинилися школи з кримськотатарською...  Русская версия

Павло Полянський: У Криму під загрозою опинилися школи з кримськотатарською та українською мовами навчання
Архів новин

Заступник Міністра освіти і науки України Павло Полянський вважає, що в умовах окупації в Криму під загрозою опинилися навчальні заклади з кримськотатарською та українською мовами навчання. Про це повідомляється на сторінці Центру освітнього моніторингу у соцмережі "Фейсбук".

"Упродовж багатьох років, незважаючи на демографічну кризу, мережа таких закладів залишалася стабільною: у 2004 році функціонували 437 шкіл з російською мовою викладання (де навчалося 248,6 тис. дітей); 14 – з кримськотатарською (5,8 тис. учнів), 7 – з українською (8,7 тис.). Цьогоріч ці показники становлять відповідно 414 (190,5 тис. учнів), 15 (5,5 тис. учнів) та 8 шкіл (13,6 тис. учнів)", – розповів Павло Полянський.

"Вважаю, що збереження мережі шкіл з навчанням кримськотатарською та українською мовами в окупованому Криму повинно бути предметом особливої уваги не лише з боку офіційного Києва, а також Ради Європи та інших міжнародних інституцій", – відзначив він.

За матеріалом 'Освітній портал'.
Новини за темою:
  • Порушено кримінальну справу за фактом використання підроблених документів для участі в зовнішньому оцінюванні 2008 pоку
  • Кримський агроуніверситет продовжив зимові канікули з метою економії газу
  • У Криму судитимуть студента, що "роздягнув" викладача в Photoshop
  • У Кримському центрі зайнятості навчатимуть 10-ти новим професіям
  • Міністром курортів Криму може стати безробітний з середньою освітою
 28.05.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Дивитись онлайн ТБ

Дивитись онлайн ТБ

Хмарина