У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Павло Полянський: У Криму під загрозою опинилися школи з кримськотатарською...  Русская версия

Павло Полянський: У Криму під загрозою опинилися школи з кримськотатарською та українською мовами навчання
Архів новин

Заступник Міністра освіти і науки України Павло Полянський вважає, що в умовах окупації в Криму під загрозою опинилися навчальні заклади з кримськотатарською та українською мовами навчання. Про це повідомляється на сторінці Центру освітнього моніторингу у соцмережі "Фейсбук".

"Упродовж багатьох років, незважаючи на демографічну кризу, мережа таких закладів залишалася стабільною: у 2004 році функціонували 437 шкіл з російською мовою викладання (де навчалося 248,6 тис. дітей); 14 – з кримськотатарською (5,8 тис. учнів), 7 – з українською (8,7 тис.). Цьогоріч ці показники становлять відповідно 414 (190,5 тис. учнів), 15 (5,5 тис. учнів) та 8 шкіл (13,6 тис. учнів)", – розповів Павло Полянський.

"Вважаю, що збереження мережі шкіл з навчанням кримськотатарською та українською мовами в окупованому Криму повинно бути предметом особливої уваги не лише з боку офіційного Києва, а також Ради Європи та інших міжнародних інституцій", – відзначив він.

За матеріалом 'Освітній портал'.
Новини за темою:
  • У Криму через морози закривають школи
  • На Тернопільщині під загрозою закриття 5 шкіл
  • За 6 років у Криму не з’явилося жодної нової української школи
  • В Івано-Франківську студенти провели акцію протесту проти дій Росії у Криму
  • У Криму через мову побили кримськотатарського школяра
 28.05.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Дивитись онлайн ТБ

Дивитись онлайн ТБ

Хмарина