У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Центр україністики запрошує на Міжнародну літню школу "Української...  Русская версия

Центр україністики запрошує на Міжнародну літню школу
Архів новин

Центр україністики, Львівський національний університет імені Івана Франка запрошують на Міжнародну літню школу "Української мови та країнознавства" (summer-school.com.ua), яка відбудеться у Львові 22 липня – 12 серпня 2014 року.

Українська – це мова, яка відчиняє двері у молоду державу з тисячолітньою писемністю, оригінальною культурою, бурхливою історією, відомою на весь світ народною піснею. Це мова, якою розмовляють понад 50 мільйонів відкритих, гостинних людей. Це мова стратегічного партнера у політичному та економічному житті світу.

Заняття з української мови та лекції з культури, політики, економіки, суспільного життя України відбуватимуться у головному корпусі Львівського національного університету імені Івана Франка (ЛНУ) за адресою: вулиця Університетська, 1.

Заняття з української мови відбуватимуться з 22 липня до 12 серпня 2014 року щодня, крім неділі, з 9:00 до 13:00. Загалом мовний курс літньої школи охоплює 56 занять тривалістю 45 хвилин кожне.

Культурно-освітні заходи: лекції, доповіді, екскурсії, зустрічі мають на меті ознайомити учасників літньої школи із суспільно-політичним життям, історією, культурою, мистецтвом, релігією, економікою України. Культурно-освітні заходи відбуватимуться упродовж тижня з 15:00 до 18:00. Загальна тривалість культурно-освітньої програми – 35 годин.

За матеріалом 'Освітній портал'.
Новини за темою:
  • "Teraz Wroclaw" в українських Центрах європейської інформації
  • "Запоріжсталь" проведе 39-ту міжнародну науково-технічну конференцію молодих фахівців
  • "Королевою світу 2009" стала студентка Інституту міжнародних відносин КНУ
  • "Львівська політехніка" підписала Угоду про співпрацю з Міжнародним університетом логістики і транспорту у Вроцлаві
  • "Парк Київська Русь" запрошує відсвяткувати Масляну
 28.05.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Онлайн ігра

lick n' bowl
Грати у онлайн гру lick n' bowl
Інші ігри

Хмарина