У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Міносвіти України просять про збільшення бюджетних місць у луганських ВНЗ  Русская версия

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

Ірина Верігіна порушує клопотання перед Міністерством освіти і науки України (МОН) про збільшення кількості бюджетних місць для луганських абітурієнтів, повідомляє прес-секретар голови Луганської ОДА Каріна Геворкян.

"Молодь Луганська й області у жодному разі не повинна стати заручником ситуації. Сьогодні ми робимо все, що б наші випускники стали абітурієнтами й успішно вступили до вищих навчальних закладів країни", – заявила в.о. голови Луганської обласної державної адміністрації Ірина Верігіна.

У зв’язку з перенесенням термінів проходження ЗНО для випускників Луганської області, освітяни висловили своє побоювання в тому, що сформована ситуація може перешкодити випускникам успішно вступити до обраних ВНЗ.

В.о. губернатора Луганської області Ірина Верігіна, готує звернення до Міністерства освіти України з проханням збільшити кількість бюджетних місць для абітурієнтів Луганської області.

"Сьогодні це абсолютно реально. У мене вже є попередні домовленості в Міністерстві освіти і науки. Ніщо не завадить луганським випускникам пройти ЗНО та подати документи до ВНЗ. Ми розуміємо, що сьогодні молодь змушена найголовніший крок в житті робити в стресовій ситуації. Сьогодні жоден випускник з Луганської області не залишиться за бортом ЗНО – це наше головне завдання", – наголосила в.о. голови Луганської обласної державної адміністрації Ірина Верігіна.

За матеріалом Остров.
Новини за темою:
  • ЗНО-2017: історію України складатиме більше випускників на заході України, а математику – на сході та півдні
  • 21-ша Українська антарктична експедиція вивчала озонову діру, міграцію пінгвінів та рятувала життя туристів
  • На літній Універсіаді України розіграють комплекти медалей з понад 30 видів спорту
  • МОН та Мінрегіон розпочали спільний проект зі створення нового освітнього простору в 200 школах України, 50 із них пілотуватимуть НУШ
  • «Україна має затвердити державну програму морських досліджень», – директор департаменту МОН
 28.05.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Анекдот

Рота была готова к атаке, и бывалый сержант заметил, что у одного
новобранца нервы явно сдали. Он был бледен, зубы стучали, а
коленки выделывали совсем непонятные фигуры.
- Томпкин, - сержант употребил несколько "вдохновляющих"
выражений, - это ты трясешься или твоя подлая шкура?
- Нет, нет, сержант, это трясусь я, но не за себя, а за
противника, который еще не знает, что я... далі
Інші анекдоти

Хмарина