У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Міносвіти України просять про збільшення бюджетних місць у луганських ВНЗ  Русская версия

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

Ірина Верігіна порушує клопотання перед Міністерством освіти і науки України (МОН) про збільшення кількості бюджетних місць для луганських абітурієнтів, повідомляє прес-секретар голови Луганської ОДА Каріна Геворкян.

"Молодь Луганська й області у жодному разі не повинна стати заручником ситуації. Сьогодні ми робимо все, що б наші випускники стали абітурієнтами й успішно вступили до вищих навчальних закладів країни", – заявила в.о. голови Луганської обласної державної адміністрації Ірина Верігіна.

У зв’язку з перенесенням термінів проходження ЗНО для випускників Луганської області, освітяни висловили своє побоювання в тому, що сформована ситуація може перешкодити випускникам успішно вступити до обраних ВНЗ.

В.о. губернатора Луганської області Ірина Верігіна, готує звернення до Міністерства освіти України з проханням збільшити кількість бюджетних місць для абітурієнтів Луганської області.

"Сьогодні це абсолютно реально. У мене вже є попередні домовленості в Міністерстві освіти і науки. Ніщо не завадить луганським випускникам пройти ЗНО та подати документи до ВНЗ. Ми розуміємо, що сьогодні молодь змушена найголовніший крок в житті робити в стресовій ситуації. Сьогодні жоден випускник з Луганської області не залишиться за бортом ЗНО – це наше головне завдання", – наголосила в.о. голови Луганської обласної державної адміністрації Ірина Верігіна.

За матеріалом Остров.
Новини за темою:
  • Вакарчук хоче збільшити число українських шкіл у Криму
  • У квітні 2012р. в українській Вікіпедії вперше переглянуто більше 50 мільйонів сторінок за місяць
  • У дитсадках України вивчатимуть комп’ютерну грамоту, іноземну мову та хореографію
  • 1 березня завершується прийом заявок на конкурс з отримання грантів Президента України для обдарованої молоді на 2010 рік
  • Зінченко очолив Національне космічне агентство України
 28.05.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Онлайн ігра

SPECOPS DEFENDING FREEDOM
Грати у онлайн гру SPECOPS DEFENDING FREEDOM
Інші ігри

Хмарина