У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Школярів Артемівська за третину мільйона возитиме фірма зі свити сина мера  Русская версия

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

Відділ освіти Артемівської міськради Донецької області 24 квітня уклало угоду з ТОВ "Артемівське автотранспортне підприємство 11406" на послуги перевезення школярів. Вартість угоди склала 0,30 млн грн. Про це повідомляється у "Віснику державних закупівель".

"Артемівське автотранспортне підприємство 11406" записане на Світлану Кошеву. Відомо, що ця фірма входить у корпорацію "Донарт Інвест", решта компаній-членів якої належать Олені Реві, матері народного депутата від Партії регіонів Дмитра Реви. Батько Дмитра Реви – Олексій Рева – є міським головою Артемівська.

Єдиним конкурентом на торгах було ПП "Лакі" Павла Трущіна.

Відомо, що раніше сім’єю Реви контролювалося ВАТ "Артемівське автотранспортне підприємство 11406". У 2012 році їхній пакет акцій купив Юрій Рудь із Запоріжжя. Коли Реви були власниками, директором у 2008-2011 рр. був Сергій Трущін.

"Артемівське автотранспортне підприємство 11406" з 2012 року регулярно отримує замовлення Відділу освіти Артемівської міськради і наразі сума підрядів складає 1,26 млн грн. У 2011 році таке замовлення отримувало ВАТ "Артемівське автотранспортне підприємство 11406".

За матеріалом Наші гроші.
Новини за темою:
  • Японські школярі отримають сувеніри ручної роботи від українських однолітків
  • Яндекс запустив сервіс для школярів України - zno.yandex.ua
  • Ялтинських школярів відправили на карантин
  • Як пройшли всеукраїнські змагання із надання домедичної допомоги для школярів
  • Юрій Павленко: У 2013 році літнім оздоровленням і відпочинком буде охоплено майже 3 мільйони дітей
 28.05.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Google Планета Земля

Google Планета Земля

Хмарина