У базі 27618 реферата, 364 підручника

 У Кабміні України вирішили не об’єднувати харківські ВНЗ  Русская версия

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

Кабінет Міністрів України скасував розпорядження про об’єднання трьох харківських ВНЗ в один університет.

Скасоване розпорядження "Деякі питання реорганізації вищих навчальних закладів" повинно було об’єднати Харківський національний аграрний університет ім. В.Докучаєва, Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка та Харківську державну зооветеринарну академію в один Слобожанський державний аграрний університет.

"Розпорядження про об’єднання харківських агроуніверситетів було ініційовано попередньою владою і мало на меті заволодіння нерухомістю і землями університетів без оглядки на те, що об’єднання трьох абсолютно різних за профілями і розташуванням ВНЗ загальмувало б їх розвиток. Скасування цього розпорядження підтримали інші члени уряду. Зокрема, Міністр освіти і науки України Сергій Квіт, підкреслив, що будь-які зміни повинні бути систематичними, а не робитися під якісь хороші землі, або під елітну нерухомість", – заявив Міністр аграрної політики і продовольства України Ігор Швайка.

За матеріалом Комментарии.
Новини за темою:
  • У дитсадках України вивчатимуть комп’ютерну грамоту, іноземну мову та хореографію
  • 1 березня завершується прийом заявок на конкурс з отримання грантів Президента України для обдарованої молоді на 2010 рік
  • Вакарчук хоче збільшити число українських шкіл у Криму
  • Кіровоградських учнів переконуватимуть жити і працювати в Україні
  • У квітні 2012р. в українській Вікіпедії вперше переглянуто більше 50 мільйонів сторінок за місяць
 28.05.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Слухати онлайн радіо

Слухати онлайн радіо

Хмарина